فهرست
کارشناسی / بلگه: بنیتز باید رویِ هارمونیِ بیل و رونالدو کار کند
کارشناسی / بلگه: بنیتز باید رویِ هارمونیِ بیل و رونالدو کار کند

کارشناسی / بلگه: بنیتز باید رویِ هارمونیِ بیل و رونالدو کار کند

«شگفتیِ بزرگِ هفته‌یِ اول قطعا تساویِ بدونِ گلِ رئال مادرید مقابلِ گیخونِ تازه وارد به لا لیگا بود. از همان شب روزنامه‌نگاران و کارشناسان دنبالِ جوابی برایِ این سوال هستند: چرا رئال در 5 بازی با بنیتز گل نزده است؟ اگر نیمه‌یِ دوم را با دقت ببینید، حدقل 30 دقیقه‌یِ آخر، رئال 4، 5 موقعیتِ گل داشت و در شرایط نرمال باید بالاخره یکی از آن‌ها گل می‌شد. این نتیجه جزو آن نتایجِ عجیبی بود که گاهی پیش می‌آید.»
«اول باید این نتیجه را فراموش کرد. رئال باید 3 امتیاز را از گیخون می‌گرفت. نوعِ بازیِ رئال به شکلی بود که مشخص بود بازیکنان دقیقا می‌دانند باید چکار کنند. اما آزادی‌ای که سه مهره‌یِ جلویِ این تیم داشتند، از جنسِ آزادیِ برنامه‌ریزی شده نبود. در نیمه‌یِ اول بیل تنها یک پاس به رونالدو داد و رونالدو حتی همان یک پاس را هم در جوابِ بیل نداد. این اصلا نرمال نیست. اگر قرار است تیمی با 3 مهاجمِ آزاد بازی کند، باید پاس‌هایِ زیادی بینشان رد و بدل شود. در پایانِ بازی رونالدو و بیل هرکدام تنها 3 پاس به هم دادند.»
«اگر قرار است خسه و بیل و رونالدو بازهم کنارِ هم بازی کنند باید هارمونیِ بیشتری پیدا کنند. حتی اگر کریم بنزما هم به این خطِ حمله اضافه شود، بازهم نیاز به سازماندهی دارد. برایِ اینکه در فوتبال چیزی به نامِ آزادی وجود ندارد. بازیکنان باید پست و وظیفه‌یِ خودشان را بدانند. بنیتز در این زمینه هنوز کارِ زیادی در پیش دارد، و خودش هم این را می‌داند.»
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-08-25 11:40:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر