فهرست
یادتان رفته جهانبازی جام را از پرسپولیس گرفت و به فولاد داد؟
یادتان رفته جهانبازی جام را از پرسپولیس گرفت و به فولاد داد؟

یادتان رفته جهانبازی جام را از پرسپولیس گرفت و به فولاد داد؟

آی اسپورت- در حالیکه در این چهار هفته که از لیگ گذشت جنجال‌ها و اعتراضات به داوری بعد از پایان بازی رقم خورد اما این بار پرسپولیسی‌ها پیش‌دستی کرده و قبل از شروع بازی جنگ روانی راه انداخته‌اند. روزنامه پیروزی از انتخاب یدالله جهانبازی به عنوان داور دیدار فولاد و پرسپولیس هم انتقاد کرده و نوشته است:یادتان رفته جهانبازی جام را از پرسپولیس گرفت و به فولاد داد؟ اشاره این روزنامه و همچنین مصاحبه خوردبین و بعضی دیگر از اعضای تیم به دو فصل گذشته است که جهانبازی گل هند آرش افشین را قبول کرد تا فولاد پس از آن بازی از پرسپولیس در کورس قهرمانی پیش بیفتد و در نهایت قهرمان شود.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-25 14:16:06
نظر دهید
۲ نظر
رسول1359
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۴۰
آدم تو کار سردبیر روزنامه پیروزی می مونه.طرف مثل بچه های لجباز برای اثبات حرف هاش هر دروغی رو رواج میده.هنوز یادمون نرفته در همون بازی اهواز داور پنالتی روی شریفات رو بیخیال شد و برنامه 90 اون موضوع رو تایید کرد و اتفاقا گل آرش افشین رو هم سالم تشخیص داد.یعنی در اون بازی جهانبازی به نفع پرسپولیس سوت زده ولی این روزنامه دو ساله که داره بر یک دروغ تاکید می کنه.حالا همین جهانبازی دربی رفت پارسال رو هم سوت زده و اونجا هم طبق تایید برنامه 90 عامل برد پرسپولیس بوده بدینصورت که گل اول پرسپولیس که آفساید بود رو قبول کرد و از اخراج محسن بنگر در دقیقه 60 بازی گذشت.یعنی این اتفاق به صورت عکس می افتاد قدوسی و روزنامه زردش آبرویی برای جهانبازی نمی گذاشتن.
-
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۰۵
توهم لنگیا, تو اون بازی جهانبازی پنالتی واضح برای فولاد نگرفت, در ضمن اون فصل لنگ حداقل ۵ تا گل افساید زد و کلی داوری ها به نفعش بود, این جهانبتزی همونیه که دربی پارسال رو برای استقلال دراورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر