فهرست
پیش بازی سایپا - سپاهان؛ به یادِ قهرمانی
پیش بازی سایپا - سپاهان؛ به یادِ قهرمانی

پیش بازی سایپا - سپاهان؛ به یادِ قهرمانی

سه‌شنبه 3 شهریور، ساعت 19:10، ورزشگاه پاس ؛داور: البرز حاجی‌پور

1- سپاهان بعد از چهار هفته میزبانی از حریفان، برای نخستین بار در لیگ پانزدهم برای انجام مسابقه از اصفهان خارج شد.
2- هفته گذشته تیم‌های تراکتورسازی، سایپا و صبای قم شکست خوردند تا سپاهان تنها تیم شکست‌ناپذیر لیگ پانزدهم باقی بماند. سپاهان دهمین دیدار بدونِ شکست لیگ را در حالی پشت سر گذاشت که این رکورد در اختیار سایپایی است که در گذشته یک فصل را بدون شکست پشت سر گذاشته بود.
3- آخرین تقابل این دو تیم منجر به قهرمانی سپاهان شد. آخرین دیدار فصل گذشته با برد دو گله سپاهان همراه بود تا جام قهرمانی را با شکستِ جلال بالای سر ببرند.
4- سپاهان با هفت گل زده بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و از طرفی سایپا فقط دو گل خورده و بهترین خط دفاع لیگ را داراست.
5- دو تیم در چارچوب لیگ برتر تا کنون 28 بار به مصاف هم رفته‌اند که حاصل آن یازده برد و 45 گل زده برای سپاهان وهشت  برد و 32 گل زده برای سایپایی‌ها است. بهترین پیروزی سایپا برابر سپاهان به 24 شهریور سال 1383 برمی‌گردد که در اصفهان با نتیجه 4 بر 1 به پیروزی رسیدند و بهترین برد سپاهان نیز 13 بهمن سال 1388 برمی‌گردد که با نتیجه 5 بر 1 سایپا را در هم کوبیدند.
 
ترکیب احتمالی سایپا: حامد فلاح‌زاده، مجید ایوبی، وحید اسماعیل‌بیگی، علی زینالی، روزبه شاه‌علی دوست، ابراهیم صادقی، ابراهیم شکوری، حامد شیری، سجاد مشکل‌پور، رضا نوروزی، غلامرضا رضایی.

ترکیب احتمالی سپاهان: شهاب گردان، فوزیل موسایف، عبدالله کرمی، وریا غفوری، حبیب گردانی، حسین پاپی، میلاد سرلک، علی کریمی، رسول نویدکیا، وحید نجفی و محمدرضا خلعتبری.
 
کدخبر: 9407
 
     
آی اسپورت
2015-08-25 14:44:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر