فهرست
نشانه‌ تغییر نسل تیم ملی:  10بازیکن زیر 23سال در لیست کی روش
نشانه‌ تغییر نسل تیم ملی: 10بازیکن زیر 23سال در لیست کی روش

نشانه‌ تغییر نسل تیم ملی: 10بازیکن زیر 23سال در لیست کی روش

آی اسپورت- بیگانگی با جوانگرایی، اتهامی است که منتقدان کی روش در همه سال های حضور این مربی پرتغالی در ایران برای رد صلاحیت او به آن تکیه کرده اند. آن ها اعتقاد دارند کارلوس کاری که در پرتغال انجام داده را هرگز در ایران انجام نخواهد داد و بدون دغدغه ساخت بازیکنان جدید، او فقط آمده که پولش را بگیرد و برود. تغییر نسل در نگاه کی روش اما هرگز یک مفهوم انقلابی نبوده است. او به خوبی می دانسته که این روند باید تدریجا طی شود و کنار گذاشتن ناگهانی همه ستاره ها، ضربه جبران ناپذیری به تیم وارد می کند. تیم کی روش در جام ملت ها کمی جوان تر از تیم او در جام جهانی بود و حالا در مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه، 10 بازیکن 23 سال و کمتر را به تیم ملی دعوت شدند تا ثابت شود تغییر نسل مدنظر کی روش بالاخره در تیم ملی صورت گرفته است.


سعید عزت اللهی با 18 سال سن، جوان ترین بازیکن تیم ملی است. سردار آزمون و مهدی ترابی با 20، محمدحسین کنعانی و میلاد محمدی با 21، علیرضا جهانبخش، علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری با 22 و پورعلی گنجی و طارمی با 23 سال سن، دیگر مهره های سهمیه امید تیم ملی به شمار می روند. چهره هایی که قرار است در روسیه، گرمایِ فوتبال ایران باشند. این روزها امیدِ کی روش، به همین دبستانی هاست!
کدخبر:9405نشانه‌های تغییر نسل: 10 بازیکن 23 ساله و کمتر در لیست کی روش
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-25 16:11:09
نظر دهید

۱ نظر
TW14
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۵۸
"چهره هایی که قرار است در روسیه، گرمایِ فوتبال ایران باشند. این روزها امیدِ کی روش، به همین دبستانی هاست!" به نظرم یکی از بهترین لیستای کیروش هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر