فهرست
پیش بازی فولاد – پرسپولیس؛ گودبای پارتی کروات‌ها؟
پیش بازی فولاد – پرسپولیس؛ گودبای پارتی کروات‌ها؟

پیش بازی فولاد – پرسپولیس؛ گودبای پارتی کروات‌ها؟

 سه شنبه ۳ شهریور، ساعت ۱۹:۱۵، ورزشگاه غدیر اهواز؛ داور: یدالهر جهانبازی
1- پرسپولیس از زمان حضور برانکو تا به حال هنوز در دیدار خارج از خانه پیروز نشده است. پرسپولیس با برانکو در هفت دیدار خارج از خانه، پنج شکست و دو تساوی کسب کرده که حاصل کار فولاد در این آمار یک پیروزی و یک تساوی مقابل پرسپولیس است. چهار سال است که پرسپولیس موفق به شکست فولاد در اهواز نشده است. 725 روز از آخرین برد پرسپولیس مقابل فولاد می‌گذرد.
2- در هفته دوم فصل گذشته پیام صادقیان در دیدار پرسپولیس و فولاد در اهواز با اکبریان داور بازی درگیر شد که منجر به محرومیتی چند ماهه شد.
3- هیچ کدام از تیم‌ها در فصل جدید بردی را کسب نکردند.
4- اسماعیل شریفات تا کنون 6 بار دروازه پرسپولیس را در بازی‌های مختلف باز کرده است.
5- پرسپولیس و فولاد در حالی برای بیست و هفتمین بار مقابل هم بازی می کنند که تمام آمار دو تیم در بازی‌های گذشته مساوی بوده است. در مجموع 26 دیدار 9 برد برای هر دو و 31 گل زده در تقابل شان ثبت شده است.
 
ترکیب احتمالی فولاد: علی سلیمی، لئوناردو مساریچ، بهمن کامل، یوسف وکیا، امید خالدی، ماتیاس چاگو، مهدی بدرلو، ساسان انصاری، حسین ابراهیمی، اسماعیل شریفات و مهدی دغاغله

ترکیب احتمالی پرسپولیس: سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانیا، بابک حاتمی، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، هادی نوروزی، امید عالیشاه، مهدی طارمی


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-08-25 15:43:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر