فهرست

نکته روز : رویای مسی!

آی اسپورت - تصور کنید مدیرعامل باشگاهی هستید که تیمتان در قعر جدول قراردارد و برای بقا در لیگ باید تا آخرین لحظه تلاش کند و در خوش بینانه ترین حالت با کسب پیروزی در هر سه بازی چشمانش به نتایج دیگر بازی ها باشد.

این وضعیت "اکبرایرانمنش" مدیرعامل تیم مس کرمان است. او در گفتگویی اعلام کرده : "مطرح شده که قرار است ما برای فصل بعد در صورت سقوط تیم مس کرمان به لیگ دسته یک، امتیاز یک تیم لیگ برتری را بخریم که باید گفت ما به هیچ وجه به فکر خرید نیستیم. همه بازیکنان تیم مس کرمان مصمم هستند که در سه بازی آخر تمام توان خود را انجام دهند و بتوانند تیم را در لیگ برتر حفظ کنند تا دیگر چنین حرف و حدیث هایی مطرح نشود."

طبیعی است که جناب ایرانمنش از الان به فکر حفظ بازیکنان خود باشد و با تزریق روحیه به آنها تلاش کند تا در 3 بازی 9 امتیاز کسب کنند و منتظر نتایج دیگر تیم ها باشد. اگراین خوش بینی نتیجه ندهد با یک تیم سقوط کرده مواجه هستیم.

یادمان نرفته فصل پیش امتیاز تیم مس سرچشمه را پدیده ای های مشهد خریدند و حال در کورس رقابت با سیاه جامگانشان برای صعود به لیگ برتر هستندو. ظاهرا از الان باید شاهد ظهور سناریوهایی برای نقل و انتقالات دیگری باشیم. اتفاقاتی که می تواند در سایه ی هیاهوی  ایام برگزاری جام جهانی گم شود.

با این وصف شاید جناب ایرانمنش را بتوان خوش بین ترین مدیر فوتبال ایران دانست .داور سابق کشتی که امیدوار به پل شکن و سالتو در ثانیه های آخر کشتی ایست که هیچکس به فتح آن امیدوار نیست ... الا خودش ، زیر فشار حریف!

     
آی اسپورت
2014-03-11 15:30:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر