فهرست
سایپا- سپاهان؛ نبرد سوگلی کی‌روش با مغضوبِ او!
سایپا- سپاهان؛ نبرد سوگلی کی‌روش با مغضوبِ او!

سایپا- سپاهان؛ نبرد سوگلی کی‌روش با مغضوبِ او!

آی اسپورت- برای اولین بار در لیگِ برتر پانزدهم، سپاهانی ها امروز خارج از فولادشهر مسابقه خواهند داد. حسین فرکی و شاگردها در هفته پجم لیگ با سایپایِ جلالی مسابقه خواهند داد تا از صدرنشینی شان در جدول رده بندی دفاع کنند و اجازه رسیدن سایپا به این رده را ندهند. جالب ترین تقابل این مسابقه، نبرد خلعتبری و جواد نکونام خواهد بود. بازیکنانی که یکی از آن ها ناگهان مغضوب کی روش شد و از فهرست جام جهانی کنار رفت و دیگری، محبوب ترین بازیکن ایرانی برای سرمربی پرتغالی تیم ملی بود.


اگر چه به نظر می رسید خط خوردن خلعتبری دلایل فنی خاص خودش را برای کی روش داشته باشد، شایعه های مربوط به این خط خوردن هرگز دست از سر تیم ملی و محمدرضا برنداشتند. خلعت زمانی رابطه بسیار خوبی با نکو داشت اما خیلی ها ردپای نکو را در ماجرای خط خوردن بازیکن ریزنقش از تیم حس می کردند و شاید به خاطر همین گمانه زنی ها بود که رابطه آن ها با هم نیز به رمز شکرآب شدن رسید. نکو در میانه زمین سایپا و خلعت در خط حمله سپاهان، امروز دوباره به هم می رسند و بعد از مدت ها رو در روی هم فوتبال بازی می کنند.تقابلی که برای هر دوی آن ها اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-25 17:37:57
نظر دهید
۱ نظر
جلیل
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۰۴:۲۰
آقای کی روش شنیدم تو ورزشگاه بودید و بازی را دیدین.حتما دیدین که نکونام نود دقیقه مثل پیرمردها وسط زمین راه می رفت و توپ لو می داد و خلعت چطور مثل جوونای 20 ساله می دوید و دریبل می زد.خوب ببین.نبود بازیکن تکنیکی بود که جلوی عراق حذفمون کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر