فهرست
خادم :شیرینی تخلف کرده و بازداشت است
خادم :شیرینی تخلف کرده و بازداشت است

خادم :شیرینی تخلف کرده و بازداشت است

آی اسپورت -شنبه 24 اسفند روزی است که امیررضا خادم نماینده تام الاختیاروزیر ورزش در واگذاری باشگاه های سرخابی پایتخت اعلام کرده گزارش حسابرسی مالی باشگاه پرسپولیس نهایی می شود و می توان با استناد بر آن وضعیت کلی این باشگاه را ارزیابی کرد.

با اتمام حسابرسی مالی پرسپولیسی ها ، حسابرسی آبی های پایتخت نیز آغاز شده و باید منتظرماند تا متوجه شد زورِ شنیده ها بیشتر است یا آنچه که بر روی کاغذِ حقیقت خواهد آمد. شنیده هایی که خبر از بدهی بالای پرسپولیسی ها دارد و همین شنیده ها پروین درجایگاه مدیرعامل را به سکوت کشانده و یقینا خود او نیز منتظر خواهد ماند تا شنبه آتی سر برسد و پرده از حقایق گشوده شود.

همین شنیده ها می گویند آن طرف شهر حکایت آبی های پایتخت کمی بهتراست وآنها بهتر از قرمزها که این روزها در وضعیتی مبهم قراردارند از وضعیت مالی شان با خبرهستند.

خادم در جدیدترین گفتگویش اعلام کرده با تشکیل کمیته ی ویژه ای با حضور معاونین چند وزیرمرتبط تا ابتدای سال آینده تکلیف واگذاری این دوباشگاه مشخص شود.

باید صبر کرد و منتظر ماند تا متوجه شد اعلام نهایی وضعیت حسابرسی سرخابی ها چه رازهای دیگری را برایمان افشا خواهد کرد ، رازهایی از جنس بازداشت شیرینی که امیررضا خادم نیز در گفتگویش به آن اشاره کرده است.او گفته : شیرینی به خاطر برخی مسائل مالی باشگاه از سوی سیستم قضایی بازداشت شده است.

     
آی اسپورت
2014-03-11 15:58:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر