فهرست
دیسلایک: دراگانی که نمی شناسیم
دیسلایک: دراگانی که نمی شناسیم

دیسلایک: دراگانی که نمی شناسیم

آی اسپورت- وقتی سیو شاهکار سلیمی، پنالتی خوب رامین رضاییان را به کرنر فرستاد، لنزهایی که در طول مسابقه بارها روی چهره اسکوچیچ زوم کرده بودند، تصویر او را در حال فریاد کشیدن و شادی کردن شکار کردند. خوشحالی سرمربی اهوازی ها، فقط تا لحظه ارسال این کرنر طول کشید و ثانیه هایی بعد، این بار تصویر او در حال افسوس خوردن به خاطر خروج اشتباه گلر و گل خوردن تیمش پخش شد.
در ماه های اول حضور در فوتبال ایران، دراگان اسکویچج به واسطه رابطه خوب اش با بازیکنان تیم و دانسته های فنی و البته مثبت اندیشی اش، مورد توجه قرار داشت. دراگانی که امروز در کنار زمین دیدیم اما شبیه همیشه اش نبود. او تقریبا روی هر صحنه ای در کنار زمین عصبانی می شد و بر سر بازیکنان اش فریاد می کشید تا به استرس آن ها اضافه کند. به نظر می رسد بازیکنان تیم قرمزپوش، نمی توانند نقشه های ترکیبی سرمربی را در زمین پیاده کنند و او حق دارد از آن ها عصبانی باشد اما اسکوجیج نباید از یاد ببرد که بازیکنانی که در تابستان جذب کرده، پتانسیل چندانی برای درخشش ندارند و شاید اگر روی نام بیت سعید و زهیوی قلم قرمز نکشیده بود، فولاد امروز این طور به رده های پایین جدول نمی چسبید.

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-25 20:40:12
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۱۳
بابا و این هوا و نداشتن بازیکن حق داره
حسین از اهواز
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۱۰
واضحه که بازیکنای فولاد سطح بالایی ندارن و متوسطن ولی توی همین سطح هم یه عدشون دارن کم کاری میکنن و حرف های اسکوچیچ رو گوش نمیدن ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر