فهرست

صالح حمیدزیچ: اوزیل گاهی اوقات افت می کند

آی اسپورت- هافبک اسبق بایرن مونیخ به انتقاد از ستاره آلمانی باشگاه آرسنال می پردازد و او را در بازی های بزرگ چندان موفق نمی داند.

هافبک سابق رئال مادرید به دلیل نمایش های ضعیف خود در دیدارهای اخیر آرسنال مورد حمله ی انتقادی بسیاری از کارشناسان فوتبالی قرار گرفت اوزیل پس از هدر دادن پنالتی در دیدار مقابل بایرن، از سوی ونگر در چند دیدار نیمکت نشین شد.

اما او در دیدار گذشته مقابل اورتون در جام حذفی انگلستان موفق شد یک گل و یک پاس منجر به گل بدهد تا صالح حمیدزیچ از حضور او در بازی حتی در روزهای نه چندان خوبش هم حمایت کند.

حمیدزیچ در این مورد می گوید:" این یک چالش بزرگ برای اوزیل است و تناقضی بزرگ در نحوه ی بازی او است او در بسیاری از بازی ها مانند آن زمان که در رئال بود می تواند یک نابغه باشد اما من نمی توانم توضیحی در مورد اینکه چرا او گاهی از زمان های بازی را از دست میدهد توضیح دهم."

هافبک 37 ساله و اسبق بایرن در سال های 1998 تا 2007 معتقد است که تیم فعلی بایرن را نباید با بارسلونای پپ مقایسه کرد زیرا بارسا وابسته به یک بازیکن لیونل مسی بود اما بایرن به بازیکنی وابسته نیست.

او ادامه می دهد:" بایرن یک تیم بزرگ است آن ها در فینال های چمپیونزلیگ که اغلب یک اتفاق ویژه هست حضور داشته اند که این نتیجه ی فلسفه ی حاکم در باشگاه است."
" گواردیولا برخی تغییرات در تیم را با موفقیت انجام داده است او چند تغییر تاکتیکی را در تیم ایجاد کرد که اکنون بایرن می تواند با انعطاف بیشتری بازی کند آن ها از این حیث تا حدودی شبیه بارسلونا بازی می کنند."

حمیدزیچ ادامه می دهد:" شما می توانید چیزهای مشابه زیادی در این دو تیم مشاهده کنید اما در بارسلونا همه چیز به مسی ختم می شد که بایرن اینگونه نیست آن ها تیم متعادل تری هستند و تنها به یک بازیکن وابسته نیستند."
" شما یا عاشق بایرن هستید یا از آن نفرت دارید آن ها تیمی عالی و متناسب را شکل داده اند. بایرن قدرت به فوتبال جهان تبدیل شده است."
     
آی اسپورت
2014-03-11 16:02:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر