فهرست
اسکوچیچ: آدمی نیستم که شانه خالی کنم، می‌مانم و می‌جنگم
اسکوچیچ: آدمی نیستم که شانه خالی کنم، می‌مانم و می‌جنگم

اسکوچیچ: آدمی نیستم که شانه خالی کنم، می‌مانم و می‌جنگم

آی اسپورت- دراگان اسکوچیچ بعد از شکست امروز فولاد برابر پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی حاضر شد و پاسخ‌گوی خیرنگاران شد:

بازیکنان با ترس وارد می‌شوند
فکر می‌کنم هر کسی که فولاد را دوست دارد بعد از بازی امروز یک مقدار نا امید شده است. امروز لیاقت برد را نداشتیم. شاید در مقطعی از بازی فوتبال بازی کردیم در کل طراوت لازم را نداشتیم. در بازی‌های امسال گاهی یک مرتبه همه چیز را از دست می‌دهیم. یکی از مشکلات ما این است که بازیکنان با ترس وارد می‌شوند چیزی که در من وجود ندارد.
بازیکنان نا‌آماده و ترسو شده‌اند
برخی از بازیکنان ما تحمل فشار جو بازی را ندارند. عده‌ای از بازیکنان ما هم از لحاظ بدنی آماده انجام فوتبال نیستند. برخی از بازیکنان جدید هم به دلیل مصدومیت و مشکلات دیگر آماده انجام بازی نیستند. تیم ترکیبی از بازیکنان نا آماده و افرادی که ترسیده‌اند شده است.

انتظار مشکلات امروز را سال قبل می‌کشیدم
در تعطیلی پیش رو مشکل بدنی را رفع می‌کنیم و یک مهاجم نوک هم جذب خواهیم کرد. سال قبل مشکلات زیادی داشتیم. شرایط بسیار سخت است. انتظار داشتم مشکلات امروز سال قبل اتفاق بیفتد. باید تلاش کنیم تا این مشکلات را از بین ببرم. شرایط الان فولاد مثل زمانی است که کارم را در ملوان آغاز کردم. بسیار ناراحت و عصبانی هستم چرا که کاری که می‌کنیم آن چیزی نیست که از تیم‌ میخواهم.
می‌مان و می‌جنگمانتظارم از تیم خیلی بیشتر از این حرف‌ها است باید این استرس را تحمل کنیم. من زیر فشار هستم اما باید در این شرایط بجنگم انتظار دارم بازیکنان هم در این شرایط بجنگند. قرارداد دارم و باید این شرایط را تحمل کنم در این شرایط شانه خالی نمی‌کنم. در فولاد می‌مانم و می‌جنگم از این جا نمی‌روم دوست دارم در شرایط سخت بجنگم اصلا این تفکر را ندارم بنده قرارداد دارم و در تیم می‌مانم. چرا پارسال این حرف‌ها را به ما نزدند وقتی که استقلال و پرسپولیس را می‌بردیم مسئولیت زیادی بر گردن من است و این شرایط را درست می‌کنم. خیلی امیدوارم من قوی هستم اگر شرایط سخت نباشد چطور می‌توانم تیم را از وضعیت بد در بیاورم. باید تیم را در شرایط سخت نشان دهم. شما بدانید یک بلایی از سر من رفته است. سعی می‌کنم مشکلات را تحمل کنم.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-25 22:09:06
نظر دهید
۱ نظر
بهرام
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۱۶
درسته طرفدار فولاد نیستم ولی چن بازیش رو که دیدم تقصیر اسکوچیچ نیست.
مهاجم نوک خوب ویه طراح کم دارید. بازیکنان هم تک روی میکنن و اسماعیل شریفات تو خط حمله به کسی اعتماد نداره! دغاغله هم که کلا تعطیله!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر