فهرست
میکسدزون پرسپولیس: به آرامش رسیدیم
میکسدزون پرسپولیس: به آرامش رسیدیم

میکسدزون پرسپولیس: به آرامش رسیدیم

آی اسپورت- صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس بعد از اولین برد این تیم در فصل جدید را می‌خوانید:رامین رضاییان
ن تا به حال پنالتی خراب نکرده بودم و چون پنالتی‌ام در بازی با فولاد هدر رفت ناراحت شدم و ناراحتی‌ام به همین دلیل است. بازی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم و خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم، با این برد ما به آرامش رسیدیم و این نتیجه روحیه خوبی به ما داد. به هر حال فوتبال همین است و امروز روز خوب من نبود. اما همین که سه امتیاز را گرفتیم خدا را شکر می‌کنم.
امید عالیشاه
بازی خوبی بود خوشحالم بعد از چهار بازی توانستیم هواداران را خوشحال کنیم و سه امتیاز مهم را بگیریم. موقعیت های گلزنی بیشتری هم داشتیم ولی همین که در این گرمای هوا بتوانیم دو گل به تیم فولاد بزنیم خیلی خوب است. در آن صحنه برانکو نکاتی را به  من گفت که من انجام بدهم ولی خود برانکو متوجه شده بود که من خسته شدم و من را تعویض کرد. من هم به نظر کادر فنی احترام می گذارم و مهم سه امتیاز این دیدار بود که توانستیم کسب کنیم.محسن بنگرخدا را شکر توانستیم با دست پر به تهران برگردیم این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود. امیدوارم از هفته دیگر بتوانم به تیم پرسپولیس کمک کنم و این روند پیروزی ها ادامه پیدا کند. من در جایگاه VIP نشسته بودم که هواداران از من خواستند که به سمت آنها بروم. من نیز به آنهااحترام گذاشتم و به داخل هواداران رفتم و با آنها عکس یادگاری گرفتم از این خوشحالم که امروز هواداران پرسپولیس با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند. هر چند تماشای بازی از آن بالا خیلی سخت است و من چند سال پیر شدم.سوشا مکانی
تنها چیزی که الان برای ما لازم است آرامش تیم است، برد مقابل فولاد به ما کمک کرد تا به آرامش 20 روزه برویم. با آرامشی که از این بازی گرفتیم در تعطیلات با روحیه کارمان را انجام می‌دهیم تا با اعتماد به نفس لیگ را ادامه دهیم. من به خاطر فردوسی‌پور اعتراض نکردم بلکه از عملکرد داوری معترض بودم و هیچ توهینی هم به برنامه 90 نکردم.

کدخبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-26 04:08:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر