فهرست

تمرین ضربات ازاد برای فتح دروازه تراکتور

آی اسپورت -در تمرینات تیم لخویا به وضوح می شود تمرینات تاکتیکی و ارگانی اریک گرتس، سرمربی بلژیکی  لخویا، را برای رویارویی با تراکتورسازی تبریز دید.

یه گزارش آی اسپورت ، تراکتورسازی با بردی که مقابل الاتحاد در تبریز در حضور تماشاگران پرشور که به صورت رایگان بازی را تماشا کردند به دست آورد، در رتبه ی دوم جدول گروه جاخوش کرده است. تراکتورسازی برای به دست آوردن دومین پیروزی پیاپی خود در برابر لخویا بازی آسانی را پیش روی خود نخاهد داشت.

اریک گرتس با آنالیز و بررسی دقیق بازی تراکتورسازان و الاتحاد، به دنبال دست یابی به نفاط قوت و ضعف تراکتورسازی برای انجام بازی با این تیم بوده تا با برتری مقابل تیم ایرانی شانس تیمش را برای صعود از گروه و رسیدن به یک چهارم نهایی جام باشگاههای آسیا همچنان نگه دارد.

کادر فنی لخویا در تمرینات اخیر تیم، تمرینات دفاعی منظو و منسجم، کار کردن روی ضربه های آزاد و یارگیری من تو من را بیشتر از سایر کارها به کار گرفته است.

خبر خوشحال کننده برای لخویا، حضور مجدد کاپیتان این تیم "مجید بوقرا" بعد ازانجام بازی دوستانه در تیم ملی کشورش است که مقابل تراکتورسازی به میدان خواهد رفت هرچند که در بازی با الاتحاد به دلیل توافق تیم ملی و لخویا برای عدم خستگی مفرط حاضر نخواهد بود. گرتس درباره ی "بوقرا" پیش از این گفته که او رهبر تیم در داخل زمین است و روحیه ی جنگندگی هم تیمی هایش را بر انگیخته می کند.

     
آی اسپورت
2014-03-11 16:47:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر