فهرست
پیش بازی صبا-پدیده؛دایی قعر نشین می‌شود؟
پیش بازی صبا-پدیده؛دایی قعر نشین می‌شود؟

پیش بازی صبا-پدیده؛دایی قعر نشین می‌شود؟

چهار شنبه 4 شهریور1394، ساعت 19.10، استادیوم یادگار امام قم؛ داور:اشکان خورشیدی
1- بررسی آمار تیم پدیده نشان می‌دهد این تیم با 5 گل زده، 5 گل خورده و 5 امتیاز  علاقه عجیبی به این عدد دارد.این تیم بعد از شکست تراکتور با روحیه‌ای مناسب به مصاف شاگردان دایی میرود که سعی کرده ایراد دیر بسته شدن تیمش را با جذب مهره‌های با تجربه لیگ رفع کند که البته تا کنون موفق نبوده.
2- دو تیم در مجموع دو بارمقابل هم بازی کرده‌اند که درهر دو بازی به تساوی رسیدند.هردوتیم امیدوارند در دیدار امروز به این روند خاتمه دهند و پیروز تقابل رودر رو لقب بگیرند.
3- علی دایی که نشان داده اگر تیمش وارد بحران شود، در ادامه به راحتی توان خروج از بحران را نداردو کار سختی پیش رو خواهد داشت،به هیچ وجه دوست ندارد قبل از تعطیلات 20 روزه لیگ با سه امتیاز از 5 مسابقه قعرنشین جدول رده بندی شود.
4- شاگردان مهاجری در چهار هفته ابتدایی ثابت کردند که در لیگ پانزدهم حرف هایی برای گفتن دارند؛ پدیده می تواند با متوقف کردن شاگردان دایی در قم با خیال آسوده به تعطیلات لیگ برود.
5-تقابل سرخابی‌های سابق در لباس دو تیم از جذابیت‌های خاص این دیدار است. حضور انبوه بازیکنانی نظیر صادقی،بیک‌زاده،قاضی، آقازمانی،دهنوی،رضا حقیقی با لباس صبا در مقابل پدیده‌ای که بازیکنانی  مثل نقی زاده،شاکری،بادامکی،محسن یوسفی و میلاد غریبی را در ترکیب خود دارد از نکات جالب بازی است.
ترکیب احتمالی صبا: حامد لک، مسعود حق جو، ابوالقاسم دهنوی، خوزه ماچادو، ابوالفضل ابراهیمی، امیرحسین صادقی، رضا حقیقی، محمد قاضی، جلال الدین علی محمدی، محمد امین آرام طبع و سامان آقازمانی
ترکیب احتمالی پدیده: مجتبی روشنگر،رضا ناصحی،ایگور پراهیچ،حسین مرادمند،حسن جعفری،میثم نقی زاده،حسین بادامکی،کریم احمدی،یونس شاکری،میلاد غریبی و مهدی خیری 
     
آی اسپورت
2015-08-26 16:34:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر