فهرست
عکس روز: بردهای مشکوکِ گسترش فولاد
عکس روز: بردهای مشکوکِ گسترش فولاد

عکس روز: بردهای مشکوکِ گسترش فولاد

آی اسپورت- پیش از آنکه مسابقه تیم های ملوان و گسترش فولاد در انزلی آغاز شود، واضح بود که باران شدید شهرِ شمالی و شرایط نامساعد زمین مسابقه، روی بازی هر دو تیم و قضاوت داور تاثیر منفی خواهد داشت. به ویژه اگر داور مسابقه، محسن قهرمانی باشد که در دو سال اخیر تنها یک مسابقه را قضاوت کرده است.


مسابقه اول هفته پنجم، با گلِ سریع تیم مهمان آغاز شد و ثانیه هایی بعد، به نظر می رسید سرنگونی آرش افشین توی محوطه جریمه نیز می توانست به اعلام پنالتی برای ملوان و تساوی کار ختم شود اما داور به سادگی از این صحنه عبور کرد و ملوانی ها تا پایان بازی دیگر نتوانستند گل مساوی را به ثمر برسانند. صحنه های آهسته نشان می دانند که قهرمانی باید تصمیم بهتری در این صحنه اتخاذ می کرد. حالا شاید وقتش رسیده که به شکل جدی تری به حرف های هفته گذشته رسول خطیبی فکر کنیم. گسترشی ها در این دو هفته یک بار با یک پنالتی مشکوک به سود خودشان و یک بار با نادیده گرفته شدن پنالتی حریف، دو پیروزی به دست آورده اند.


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-26 16:46:10
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۰۴
مشکوک عقل نویسنده هست وبس اینو اوانتاژ داد افشین گلش نکرد
کیا
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۳۰
پنالتی آوانتاژ نداره
یوسف
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۱۹
گسترش هر چی سرش بیاد حقشه! به تحریک رسانه ها و همه جلوی تراختور با فوتبال بحرینی و خرید بازیکن حریف یه مساوی گرفت الانم هیشکی حمایتشون نمیکنه! ملت میرن از خطیبی حمایت میکنن ولی از گسترش با فراز دلالوند نه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر