فهرست
پیش بازی سیاه جامگان - راه‌آهن؛تیمی با یک مربی
پیش بازی سیاه جامگان - راه‌آهن؛تیمی با یک مربی

پیش بازی سیاه جامگان - راه‌آهن؛تیمی با یک مربی

چهار شنبه 4 شهریور1394، ساعت 17.30، استادیوم ثامن مشهد؛ داور:قاسم واحدی
1- رسولِ خطیی در اقدامی منحصر به فرد و عجیب و غریب به بهانه کلاس های مربی گری ناگهان سیاه جامگان را ترک کرد تا این تیم تازه لیگ برتری شده زودتر از آنچه پیش بینی می شد شرایط سخت حضور در لیگ برتر را تجربه کند. هدایت سیاه جامگان را علی الحساب سعید رمضانی مدیر ورزشی تیم بر عهده خواهد داشت تا در فاصله تعطیلات گزینه های سرمریی گری این تیم مورد بررسی قرار گیرد.نکته قابل توجه محرومیت احسان وجدی کمک مربی سیاه جامگان به علت مسائل انضباطی است که باعث شده در اتفاقی نادر فقط یک مربی روی نیمکت این تیم بنشیند.
2- معضل دادن پنالتی به حریف هم‌چنان مهم ترین مشکل سیاه جامگان محسوب می شوند. آن ها در هر 3 دیدار گذشته خود به حریف پنالتی تقدیم     کرده اند و 6 امتیاز را از همین طریق از دست داده اند.همچنین محرومیت میلان یووانویچ در کنار دیگر مشکلات این تیم روز سختی را برای مشهدی‌ها رقم خواهدزد.
3- مسعود حکم آبادی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد اعلام کرد که با توجه به میلاد امام رضا (ع) با رایزنی‌هایی که انجام دادیم تماشای این بازی برای هواداران رایگان شد.
4- این دو تیم تا به حال با یکدیگر رو در رو نشده‌اند و این اولین تقابل تاریخ دو تیم است. باید دید کدام تیم می‌تواند نبرد اول را با پیروزی پشت سر بگذارد.
5- سیاه جامگان برای فرار از قعر جدول فقط به شکست راه‌آهن فکر می‌کند،  اما در آن سو شاگردان کاظمی در دیدار‌های خارج خانه هنوز شکستی در کارنامه نمی‌بینند. فرهاد کاظمی به خوبی می داند کلید آرامش در نیم فصل دوم برای تیم هایی همچون راه آهن، کسب حداکثر امتیازات در هفته های ابتدایی خواهد بود به همین علت آن ها هم‌چون هفته های گذشته با تمامی قوا برای پیروزی تلاش خواهند کرد.
ترکیب احتمالی سیاه جامگان: محسن فروزان، میثم  حسینی، سعید مهدی پور، احمد کامدار، محسن دلیر، رضا شریفی، علیرضا تقی زاده، امیرحسین صدقی، بهروز افشار، فرزاد زامهران و رضا عنایتی.
ترکیب احتمالی راه آهن: ایگور ننزیچ، میلاد ابطحی، ابراهیم کریمی، بهادر عبدی، امین منوچهری، حمیدرضا دیوسالار، مهرداد محمدی، محسن ایران نژاد، سیامک کوهنورد، مهدی جعفرپور و  میلاد محمدی.
 
 
     
آی اسپورت
2015-08-26 17:22:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر