فهرست
تراکتورسازی 0-0 استقلال خوزستان؛ حرکت روی دنده سنگین!
تراکتورسازی 0-0 استقلال خوزستان؛ حرکت روی دنده سنگین!

تراکتورسازی 0-0 استقلال خوزستان؛ حرکت روی دنده سنگین!

آی اسپورت – تراکتورسازی در حالی که نیاز مبرمی به 3 امتیاز این مسابقه داشت نتوانست در مقابل شاگردان عبدالله ویسی به پیروزی برسد. با این نتیجه تونی اولیویرا بیشتر از پیش تحت فشار قرار می‌گیرد.
هفته پنجم لیگ برتر، ورزشگاه یادگار امام تبریز
داور: حمید حاج ملک،کمک داوران: تورج عیوض محمدی، بابک عباسقلی
اخطار: سعید آقایی (19) و بختیار رحمانی(81) و میرهانی هاشمی(90) از تراکتور سازی ، میثم دورقی(81) از استقلال خوزستان
تراکتورسازی: محمدرضا اخباری،کارلوس کاردوسو،میرهانی هاشمی،سعید آقایی،محمد ایرانپوریان،سینا عشوری،ایان رمزی(87- احمد عبدالله زاده)، اگوستو سزار،شاهین ثاقبی(46- بختیار رحمانی)،مهرداد بایرامی(71- فرید بهزادی کریمی) وحمزه یونس سرمربی: تونی اولیویرا استقلال خوزستان: فرناندو خسوس ،محمد طیبی، عیسی کولی بالی، جلال عبدی،عقیل شویعی کعبی، هادی خنیفر(61-علی اصغر عاشوری)، میثم دورقی،حکیم نصاری(76- ادوارد سوارز فریرا)، روح الله سیف اللهی، رحیم زهیوی(69- فرشاد جان فزا) و حسن بیت سعید سرمربی: عبدالله ویسی
 
دقایق حساس:
دقیقه 2: روی پاس عمقی خنی فر، بیت سعید در موقعیت عالی گلزنی قرار گرفت اما با بی دقتی توپ را به بیرون زد. دقیقه 8:روی پاس عمقی ایرانپوریان،مهرداد بایرامی پا به توپ نفوذ کرد و موقعیتی را برای یونس ساخت که او بعد از کنترل توپ با بی دقتی توپ را گل نکرد. دقیقه 30:پاس عمقی عالی سزاز را باز هم یونس در آستانه دروازه به هدر داد. دقیقه 38:ارسال عالی رمزی ،ثاقبی را پا به توپ کرد اما او این فرصت را با بی دقتی به هدر داد. دقیقه 60: روی ارسال کرنر رمزی ،بایرامی با ضربه سر شیرجه ای قصد باز کردن دروازه را داشت که مدافعان استقلال توپ را برگشت دادند. دقیقه 62:روی ارسال ایرانپوریان این بار بختیار رحمانی با پاسی خوب رمزی را در موقعیت گلزنی قرارداد اما کولی بالی اجازه نداد شوت او گل شود.
دقیقه 67: شوت سرکش ایرانپوریان از کنار دروازه به اوت رفت و تلاش بایرامی برای رسیدن به توپ بی فایده بود. دقیقه 87:ارسال بلند سعید آقایی روی تیر دروازه فرود آمد که با واکنش دروازه بان توپ به کرنر رفت. دقیقه 90: شوت سرکش بختیار به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2015-08-26 20:40:45
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۳۵
خخخخخ تراکتور سرباز دزد سقوط نکنه صلواااااااااااااات... آه فولاد گرفتشون
علی
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۴۳
تراکتور با تیم آخر جدول 2 امتیاز فاصله داره
هر کسی کو دور ماند از اصل خویش برمیگرده دسته دو
آرمان44444
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۵۸
مثل اینکه تبریز شلوغ شده مردم ریختن تو خیابونا خبر رسیده بازیه فصل پیش تو اصفهان 2-2 شده
اس اس چهارتایی خور
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۵۹
نه داداش خبر باخت از آرژانتین دیر رسیده تبریز ریختن بیرون واسه جشن،، خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر