فهرست
کرانچار: فردا با همه توان بازی می کنیم
کرانچار: فردا با همه توان بازی می کنیم

کرانچار: فردا با همه توان بازی می کنیم

ای اسپورت - زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار برابر الهلال عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا با روحیه ای خوب از پیروزی حرف زد .زلاتکو از الهلال هم به عنوان یک تیم بزرگ نام برد .

بازی دوم در لیگ قهرمانان ؟

 بعد از بازی اول برابر السد ما اکنون محکوم به برد هستیم، اگر بخواهیم وضعیت را برای صعود به مرحله بعد کنیم. باور دارم که خودمان را خوب آماده کرده ایم و فردا قرار است با درخواست های بسیار بالایی روبرو شویم چرا که الهلال متعلق به اوج فوتبال آسیاست. آنها یک بار قهرمان بوده اند.

الهلال؟
 ما به این تیم احترام می گذاریم آنها با انگیزه بالا آمده اند چرا که بسیار غافلیگرانه در بازی قبلی دو امتیاز را برابر الاهلی امارات از دست داده اند ما به رغم اینکه بازی اول را باخته ایم اما انتظارمان این است که تماشاگران به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند.

مصدوم و محروم ؟

خوشبختانه بازیکن مصدومی نداریم و انتظار من این است که همه بازیکنان با تمام توان وارد این بازی شوند.

  جوان گرایی سپاهان در آسیا ؟

من بازیکنان را به دو دسته جوان و با تجربه تقسیم نمی کنم بلکه به کیفیت بیبشتر و کمتر تقسیم می کنم اگر بازیکنان جوان کیفیت بالایی از خود نشان بدهند ما هم این روند را ادامه می دهیم.

  ضعف سپاهان در حمله؟

ضعف بزرگی در دو تیم دیده نمی شود به نظر من ما یک سری اشتباهاتی را در بازی های قبل برابر تیم ها داشته ایم که برابر السد هم باعث باخت ما شد.

     
آی اسپورت
2014-03-11 16:59:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر