فهرست
منصوریان: در 20 روز آینده نفت دیگری را خواهید دید
منصوریان: در 20 روز آینده نفت دیگری را خواهید دید

منصوریان: در 20 روز آینده نفت دیگری را خواهید دید

آی اسپورت- علی‌رضا منصوریان بعد از شکست نفت در بازی رفت مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اسیا در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و گفت:

در 20 روز آینده نفت دیگری را خواهید دید

از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. یک 90 دقیقه را باختیم اگر صفر صفر هم تمام می شد باید به تیم حریف گل می زدیم باید در این مدت همدلی بازیکنان را بیشتر کنیم نباید ناامیدی باخت امروز ما را درگیر کند. اشتباه خود را گردن تیم حریف و داور نمی اندازم به تیم حریف تبریک می گویم و اعتراضی به وقت کشی آنها ندارم. نسل ملبورن استرالیا می توانند کارهای غیر طبیعی را ممکن کنند از این نسل آمده ام. در 20 روز آینده نفت دیگری را خواهید دید.

نیاز به زمان داریم
برای حفظ بازیکنان طرفین باید رضایت داشته باشند انتهای لیگ ما به شروع 8 تیم غرب آسیا می خورد شرق اسیا لیگ را ادامه می دهد اما ما به بدنسازی می رویم. وقتی 5 بازیکن ستاره رفتند سعی کردیم جایگزینان خوبی بگیریم از عملکرد کمیته نقل و انتقالات تیم رضایت دارم. طبیعی است که با بازیکن جدید افت و خیز داریم و نیاز به زمان داریم اگر این بازیها چندماه دیگر برگزار می شد طبیعتا شرایط متفاوت بود.

باید تلاشمان را دو برابر کنیم
سعی می کینم این ناهماهنگی را برطرف کنیم. در لیگ، یک تفاوتی در شرح وظایف داشتیم که سعی می کنیم این مسئله را برطرف کنیم. فکر می کنم این مسله تفاوت بازیکن جوان و باتجربه است. بهانه‌ای برای نتیجه نگرفتن ندارم و باید تلاش خود را دوبرابر کنیم تا بتوانیم موفق باشیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-26 22:02:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر