فهرست
گل‌محمدی: استقلال اهواز مزد دفاع خوب خود را گرفت
گل‌محمدی: استقلال اهواز مزد دفاع خوب خود را گرفت

گل‌محمدی: استقلال اهواز مزد دفاع خوب خود را گرفت

آی اسپورت- ذوب‌آهن بعد از اینکه در دو بازی متوالی موفق شد در ورزشگاه ازادی سرخابی‌های پایتخت را شکست دهد امروز موفق ععمل نکرد و در برایر استقلال اهواز در ورزشگاه فولادشهر به تساوی بدون گل دست یافت. گل‌محمدی بعد از این بازی گفت:
استقلال اهواز مزد دفاع خوب خود را گرفتبازی یکطرفه‌ای انجام شد و نیمه اول دو سه موقعیت خوب داشتیم که نتوانستیم بهره لازم را ببریم و می‌دانستیم که اگر نتوانیم در نیمه اول گل بزنیم با توحه به شناخت‌مان از استقلال کارمان در نیمه دوم سخت می‌شود. در نیمه دوم دفاع ۱۰ نفره و فشرده استقلال سدی مقابل تیم ما ایجاد کرد که البته نتوانستیم از فرصت‌های به دست آمده بهره ببریم که در زدن ضربات آخر هم بی‌دقت بودیم می‌توانم بگویم از نتیجه به دست آمده کلا ناراحتم و ۲ امتیاز خوب را از دست دادیم و البته نباید از کنار دفاع خوب استقلال اهواز بگذریم آنها مزد دفاع خوب خود را در این بازی گرفتند.

از داور تشکر می‌کنمباید از داوری و داور وسط مهدی سیدعلی باید تشکر کنم آنها توانستند در این بازی داوری خوبی داشته باشند.

از بازیکنان جوان استفاده کردیمدر ۴ هفته قبل فشار زیادی را تحمل کردیم و برخی بازیکنان از نظر بدنی فشار زیادی را تحمل کردند و احتمال می‌دادیم با استفاده در ۹۰ دقیقه و فشار بیشتر به آنها مصدوم شوند و به نوعی می‌خواستیم از بازیکنان جوان و ذخیره استفاده کنیم و تقسیم وانرژی کنیم. نمی‌توانستیم از ظرفیت کامل خود استفاده کنیم
اشتباه داوری پرسپولیس به نفع ما بود
من به نظر بختیاری‌زاده احترام می‌گذارم و برد و باخت دارد و شانس هم از فاکتورهای لازم در فوتبال است و در یک سال و اندی که در ذوب آهن هستم هیچ زمان اشتباه‌های داور به سود تیم ما نبود و فقط در بازی با پرسپولیس اشتباه داوری به نفع ما بود که از این نظر شانس با ما یار بود.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-26 22:39:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر