فهرست
دزد به خودی ؛ ماشین را دادند  سوئیچ را هم رویش!
دزد به خودی ؛ ماشین را دادند سوئیچ را هم رویش!

دزد به خودی ؛ ماشین را دادند سوئیچ را هم رویش!

آی اسپورت -علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال که این روزها برای بازی با الریان به همراه تیمش در قطر بسر می برد ساعاتی پیش از شروع این بازی با یک بمب مواجه شد. بمبی از جنس بمب ترکاندن های پیش از فصل خود که همواره با کمیت و رقم مواجه بود ولی گویی بمب جدید ترکیبی از کیفیت و کمیت را داراست.

دیروز  فردی که پس از دیدن آگهی فروش یک اتومبیل به دفتر علی فتح الله زاده رفته بود ، به بهانه اینکه قصد دارد این ماشین را تست کند اتومبیل را از دفتر فتح الله زاده خارج نموده و دیگر به محل بازنگشته است!

ظاهرا فتح الله زاده این اتومبیل لندکروز سفید که حدود 400 میلیون قیمت دارد را هفته گذشته از یکی از دوستانش خریداری کرده بود. این در حالی است که با توجه به شرایط خاص دفتر مدیرعامل استقلال،تصاویر فردی که اتومبیل را به سرقت برده ضبط شده است. قرار است این تصاویر فردا به پلیس ارائه شود. مسول دفتر فتح الله زاده این خبر را بلافاصله پس از وقوع اتفاق به او که در حال حاضر در قطر به سر می برد اطلاع داد.

این خنده دارترین و راحت ترین شکل سرقت یک خودروست . شما جای آقای سارق ، اگر یک ماشین 400 میلیونی را با سوئیچ به شما بدهند ف پسش می دهید؟

     
آی اسپورت
2014-03-11 17:12:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر