فهرست

مربی چارلتون برکنار شد

آی اسپورت - کریس پاولˈ طی هفته های اخیر در مورد امکان تمدید قرارداد و ادامه همکاری خود با باشگاه چارلتون با مالک آن ˈرونالد داچاتلتˈ سرگرم مذاکره بود ولی این مذاکرات بدون نتیجه پایان یافت.

پاول 44 ساله از سال 2011 میلادی سرمربی تیم لندنی چارلتون بود.

مالک باشگاه چارلتون امروز با تایید خبر برکناری کریس پاول، گفت: من می توانم به هواداران باشگاه اطمینان دهم که این تصمیم آسانی برای من نبود. این تصمیم با درنظر گرفتن آینده باشگاه اتخاذ شده و گذشت زمان نشان خواهد داد که آیا درست بوده است یا نه؟

کریس پاول یکی از معدود مربیان سیاه پوست در فوتبال انگلیس به شمار می رود که در اوایل مسئولیت خود موفقیت زیادی در چارلتون داشت و توانست در فصل 2012-2011 این باشگاه را از لیگ دسته دو به لیگ دسته یک فوتبال جزیره رهنمون سازد.

چارلتون در فصل گذشته نیز در لیگ دسته یک در رتبه نهم قرار گرفت ولی از ابتدای مسابقات امسال وضعیت این تیم روز به روز بدتر شد و هم اکنون پس از 30 بازی فقط 27 امتیاز دارد و در ته جدول 24 تیمی این لیگ قرار گرفته است.

بر اساس گزارش منابع محلی، ˈجوزه ریگاˈی بلژیکی که هم اکنون مدیر فنی آکادمی فوتبال باشگاه ˈآ.ث.میلانˈ ایتالیا است، احتمالا سرمربیگری تیم چارلتون را برعهده خواهد گرفت.

     
آی اسپورت
2014-03-11 18:26:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر