فهرست

فهرست 18 نفره لخویا برای بازی تراکتور

آی اسپورت -در ادامه ی بازی های جام باشگاههای آسیا در دور دوم از بازی ها در گروه 3 این رقابت ها، لخویا از قطر آماده ی دیدار با تراکتورسازی تبریز از ایران است و بی تردید همه ی تلاش خود را برای برد مقابل تیم ایرانی خواهد کرد. بازیکنان تیم لخویا برای جبران باخت در بازی قبلی خود برای برد در این دیدار مصمم خواهند بود.

تیم لخویا تمرینات شادابی را دیروز برگزار کرد و در این تمرین بازیکن کره ای جدیدش"نام تاو" را به جای "بالقا" که مصدوم است به کار گرفت.  سرمربی بلژیکی تیم لخویا "اریک گرتس" نیزدر حال انجام آخرین جمع بندی های خودش برای اعلام لیست نهایی بازیکنان بود.

تیم لخویا با برد شیرینش در هفته ی پیش در لیگ قطر مقابل الاهلی و استواری در صدر جدول لیگ قطر و نیز بازگشت بازیکنان قابلی همچون "مجید بوقرا" و لوییز مارتین" با روحیه ای بالا و جنگنده به مصاف تراکتور خواهد رفت. بازی اخیر لخویا حاکی از نیروی فیزیکی و تکنیکی و همچنین تاکتیکی بازیکنانش بود که قرار است چنین نمایشی را در برابر نماینده ی ایران نیز عرضه نمایند.

لیست بازیکنانی که احتمال در ترکیب قرار گرفتنشان درلیست 18 نفره تیم لخویا از همه بیشتر است احتمالا اینگونه خواهد بود:

کلود امین، احمد حاتمی و خلیفه العماری (دروازه بانان)

محمد موسی، ترسور، مجید بوقرا، ترائوره، خالد مفتاح، احمد یاسر، لوئئیس مارتین، طلال سعید، کریم بوضیف، عادل لامی، علی عفیف، عادل احمد، اسماعیل محمد، علی محمد، نام تای هی، یوسف المساکنی، ولادیمیر ویس و سپاستین سیرا

     
آی اسپورت
2014-03-11 17:22:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر