فهرست

پودولسکی: آرسنال به دنبال درکسلر خواهد بود

آی اسپورت- لوکاس پودولسکی مهاجم آرسنال معتقد است که تیمش قطعا به دنبال خرید جولیان دراکسلر خواهد بود و می‌گوید که سطح بالای این بازیکن جوان باعث این موضوع شده است.

توپچی ها در طول نقل و انتقالات زمستانی با شالکه در حال مذاکره برای انتقال این مهاجم 20 ساله بودند که بر سر اختلاف قیمت درخواستی و پیشنهادی، این مذاکرات به بن بست خورد.

دراکسلر در 17 بازی برای تیمش موفق به زدن یک گل شده و پودولسکی یک از طرفداران بزرگ اوست ولی وی احتمال انتقال تعویضی خود با این جوان آلمانی را رد کرد.

وی در مصاحبه با Bild گفت: "همه ی بازیکنان با استعداد برای آرسنال جذاب هستند و دراکسلر نیز یکی از آنهاست.

ولی از اهداف مدیریت خبر ندارم. تعویض پودولسکی و دراکسلر توسط چندین رسانه مطرح شده  ولی به هیچ وجه حقیقت ندارد. با جولیان در ارتباطم. پسر خوبیست  ولی بحث تعویض به وسط نیامده است."

پودولسکی و تیمش سه شنبه شب در یک شانزدهم لیگ قهرمانان به مصاف بایرن مونیخ خواهند رفت و این در حالیست که آنها سابقه ی یک پیروزی 2-0 را در فصل گذشته در آلیانز آرنا دارند.

وی گفت: "آسان نخواهد بود، مخصوصا وقتی که در دور رفت 2-0 شکست خورده ایم.مسلما آنها بهترین تیم دنیا هستند.

ولی 15 دقیقه ی ابتدایی بازی رفت ( وقتی اوزیل پنالتی را از دست داد )  نشان می‌دهد که می‌توان جلوی آنها ایستاد. باید با تمام توانمان ظاهر شویم و با حملات دقیق و گلزنی نتیجه بگیریم."

     
آی اسپورت
2014-03-11 17:32:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر