فهرست
از برادران هندبالی تا ستاره‌های سپاهان/ راه اروپا از اصفهان ‌می‌کذرد
از برادران هندبالی تا ستاره‌های سپاهان/ راه اروپا از اصفهان ‌می‌کذرد

از برادران هندبالی تا ستاره‌های سپاهان/ راه اروپا از اصفهان ‌می‌کذرد

آی اسپورت- سال ها قبل از انتقال بزرگ به بهترین و گران ترین لیگ هندبالِ دنیا، نام سجاد استکی را بارها و بارها از زبان گزارشگران هندبال تلویزیون ایران شنیده بودیم. پسر بااستعداد اصفهانی، مدتی قبل بالاخره ثابت کرد پیشنهادهایی که همیشه صحبت شان در اطراف او وجود داشته، واقعی بوده اند. او به آلمان سفر کرد تا برای باشگاه آلمانی تی وی بیتنفیلد اشتوتگارت در پست پخش کن بازی کند و اولین بوندس لیگایی تاریخ هندبال ایران باشد. او در هفته اول بوندس لیگ، دو گل برای تیم تازه اش به ثمر رسانده است.


مدتی بعد از انتقال سجاد به آلمان، یک باشگاه فرانسوی نیز برای جذب برادر او اقدام کرده تا دومین لژیونر اصفهانی این روزهای روزش ایران نیز به زودی معرفی شود. الله کرم، برادر بزرگتر سجاد، از تیم مون پولیه پیشنهاد دارد و به زودی به هندبال کشور قدرتمند فرانسه منتقل خواهد شد.به صورت همزمان با حضور برادران معروف هندبالی ایران در اروپا، دو ستاره سپاهان نیز در آستانه لژیونرشدن قرار دارند. احسان حاجی صفی بعد از مدت ها حضور در باشگاه طلایی اصفهان و درخشش با شماره 28، حالا به آلمان رفته تا احتمالا در تیمی در بوندس لیگای 2 فوتبال بازی کند.مهدی شریفی نیز از باشگاه راپیدوین اتریش پیشنهاد دارد و اگر مدیران سپاهان اجازه بدهند، او هم به زودی از جمع بچه های فرکی جدا می شود.


راه لژیونرشدن این روزها از اصفهان می گذرد. حالا پسران خوش دست و بچه های بادپایِ اصفهان مسیر ایران به اروپا را هموار می کنند تا شاید در آینده ای نزدیک، استعدادهای مختلف ایرانی فرصت بیشتری برای دیده شدن و موردتوجه قرار گرفتن در کشورهای پیشرفته داشته باشند. آن ها، سفیران تازه ورزش ایران خواهند بود و عملکردشان، روی آینده ورزشی ایران تاثیر ویژه ای می گذارد. سفیرانی با لهجه اصفهانی.کدخبر:9405
  ۶  
آی اسپورت
2015-08-27 15:05:45
نظر دهید

۶ نظر
حیدر
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۲۷
شک نکنین ما اصفهانیا اینا رو هم خریدیم. اصن قصد داریم اروپا رو هم بخریم تا بیشتر مطرح بشیم...

منتظز استدلال های دوریالیه ذوستان هستیم...
SEP
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۳۹
از اتاق فرمان خبر رسیده بازی سپاهان سایپا 2-2 شده----بریزید وسط زمین نَنِوو سکیما@@!:))
mr,masoud
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۵۵
برادران استکی اهل شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری هستند نه اصفهان
وحید
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۵۸
این اصفهانیا کلا تمامیت خواه هستن. یه شبکه فراماسونری مانند تشکیل دادن تو ایران، اقتصاد سیاست گردشگری ورزش و....
فضول محله
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
احسان حاج صفی کاشانی و برادران استیکی شهرکردی هستند. آفرین به اصفهان که این استعداد ها رو شکوفا کرد. و صد افسوس به نویسندگان و گزارشگرانی که قومی گرایی رو تبلیغ میکنند.
نه اینها لهجه اصفهانی ندارند چون اصفهانی نیستند ولی به اصفهان و مردمش دین دارند ...
-
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۲۶
اون زمانی که خطیبی و باقری توبوندس لیگا آقایی میکردن اصفهانی ها هنوز فرق فوتبال و فوتبال آمریکایی رو نمیدونستن.وقتی سعید معروف زنیت بود و شهرام {میانه ای} و عبادی پور از اروپا پیشنهاد دارن اصفهان کلا تو لیگ برتر تیم نداشت پس خواهشا ساکتتتتت تیم آخر دسته 2 آلمان افتخار کنید خخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر