فهرست
چهره روز: یک خودی در جایگاه دشمن
چهره روز: یک خودی در جایگاه دشمن

چهره روز: یک خودی در جایگاه دشمن

آی اسپورت-بعد از اتمام بازی تراکتورسازی و استقلال خوزستان تونی با چهره‌ای بر افروخته به صراحت یکی از عوامل تیمش را با لفظ دشمن خطاب کرد و او را در ناکامی های اخیر مقصر دانست.ایوب کلانتری، کسی که نتوانست کارت بازی بازیکن جوان تیمش بگیرد و او را به بازی برساند، تونی عنوان کرد که او در هفته‌های اخیر با کارشکنی در نتایج تیم تاثیر مستقیم داشته و نمی‌خواهد سرخ پوشان نتایج مطلوب کسب کنند. این صحبت‌ها در حالی زده می‌شود که فارغ از عمل‌کرد بحث انگیز فغانی در بازی فینال گونه برابر نفت تهران در سال گذشته، خیلی‌ها ذولفقاری را بابت عدم توانایی در کسب اطلاع درست از نتیجه بازی هم‌زمان سپاهان مقصر می‌دانند، و اعتقاد دارند کوتاهی وی در انجام  درست وظایف سرپرستی نقشی به‌سزا در آن نمایش مفتضحانه داشت.علاوه بر همه این صحبت‌ها رسول خطیبی سرمربی سابق تراکتورسازی نیز وی را دلیل اصلی اخراجش از این تیم در فصل گذشته می‌داند. همچنین کاپیتان سابق و بسیاری از بازیکنان بومی تراکتورسازی که در پایان فصل گذشته از این تیم جدا شدند، نیز نظر مشابهی با خطیبی داشته و دشمنی ذوالفقاری با بازیکنان بومی را از موجبات اتفاقات فصل گذشته عنوان کرده‌اند. در هر صورت در چند روز آینده باید منتظر اخبار جدیدی از تراکتور باشیم؛ اخباری که بوی تغییر در بعضی از عوامل باشگاه می‌دهد.
  ۷  
آی اسپورت
2015-08-27 15:54:59
نظر دهید
۷ نظر
عشق فقط تراختور
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۰۴
اول باید تونی اخراج بشه بعد ذوالفقاری بعد عباسی بعد هیئت مدیره باید استعفا بده بعد تیم و بدهند دست مردم که صاحبان واقعی تیم هستند(خصوصی سازی)
تراختورچی
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
تونی فقط دنبال فرافکنی و بهانه هست. هر سرپرست و مدیری اومده با این تونی به مشکل خورده. بعضی هواداران چرا نمیخوان قبول کنند؟ مگه این تیم و تونی نبست؟ مگه گردانی و کیانی و کامدار و دلیر و... تونی بیرون نکرد؟ با اینهمه ستاره و بازیکن دیگه کی باید بشه تا این تونی نتیجه بگیره؟
جواد
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۳۶
زر اضافی اومد از طرف تیم سرخابی ها که با نام تراکتور اومده
یوسف
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۳۰
متاسفم برای کسانی که با تونی نامهربانی میکنن. تونی عشق ما بوده، هست و خواهد بود. چشم بدخواهاش کور
پیمان تبریزی
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۴۹
فقط باید این ایوب اقا برکنار بشه.این مرد هم خاعنه هم باند باز
ماسونی
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۱۳
باشووا داش دوشسون سنون بالا.ننون ملر قالسین پیسلیح توتاسان مندار اولاسان قانا بلشه سن.گم شو از تراختور بیرون ایوب.
حقیقت
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۴۸
هواداران تراکتورلیاقت داشتن چنین مدیری راندارن.
زنده باد اوب که صبرایوب داره.مرگ برتونی اجنبی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر