فهرست
استتوس: تیم ستارگان بدون دایی مثل قیمه بدون سیب‌زمینی
استتوس: تیم ستارگان بدون دایی مثل قیمه بدون سیب‌زمینی

استتوس: تیم ستارگان بدون دایی مثل قیمه بدون سیب‌زمینی

آی اسپورت- تیم ستارگان ایران باشه و اونوقت اسم علی دایی نباشه. اون هم از اون اتفاق هایی که فقط و فقط تو ایران میتونه بیفته. تیم ستاره ها بدون دایی مثل قیمه بدون سیب زمینی میمونه.اصلا مگه داریم؟مگه میشه؟فعلا که شده. این تیم بدون آقای گل جهان رسمیت نداره. اما مثل این که علی آقای پروین که تبحر زیادی در آشپزی داره تونسته همچین غذایی رو طبخ کنه. ارتباطش هم به آقای پروین اینه که علی دایی در مصاحبه دیروزش گفته که هیچ تماسی با اون برای حضور در این بازی گرفته نشده و فقط به او پیغام و پسغام دادند در حالی که سرمربی تیم ستارگان سه روز است که در تمام مصاحبه‌هایش می گوید با دایی صحبت کرده و تماس گرفته.
مطمئنا تلاش‌هایی که برای پیدا کردن جواد هاشمی و کامران نجف‌زاده و یکسری اسم بی ربط دیگه انجام شده اگر برای آوردن دایی انجام می‌شد الان تیم ستارگان بدون تنها بازیکنی که ستاره‌های دنیا نامش را بلد هستند پای به میدان نمی‌گذاشت. شاید در این میان باید سوزنی هم به همکاران رسانه‌ای بزنیم که با مطرح کردن بحث‌های حاشیه‌ای آشتی کنان و غیره کار دایی را برای حضور د راین میدان سخت کردند.
نیلوفر کنگرانی
  ۵  
آی اسپورت
2015-08-27 17:59:09
نظر دهید

۵ نظر
Danial
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۳۳
ما همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید. معروفترین بازیکن فوتبال ما در عرصه بین المللی نباید تو تیم ستاره هامون باشه. اینجا ایران است
-
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۰۳
تیم ستارگان بدون مجیدی مثل لبو بدون آلوئه ورا
سعید
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۵۶
قیمه بدون گوشت بهتر بود تا سیب زمینی،
-
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۳۸
نیلوفرخانم اشپزیتو بکن
لایک
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۴۷
نیلوفر جان, دوغتو بنوشششششش!!
جدا از شوخی مثال جالبی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر