فهرست
کادر فنی تیم ستارگان: دشمنِ امیر به جای خودش!
کادر فنی تیم ستارگان: دشمنِ امیر به جای خودش!

کادر فنی تیم ستارگان: دشمنِ امیر به جای خودش!

آی اسپورت- سال ها بعد از آخرین تجربه مربیگری در فوتبال ایران، علی پروین هنوز هم نمادِ مهم این سمت در فوتبال ایران است. او که مدتی پیش برای رهبری پیشکسوتان پرسپولیس برابر میلان روی نیمکت نشسته بود، این بار قرار است تیم ستارگان فوتبال و هنر ایران را در جدال با تین ستارگان بازنشسته جهان هدایت کند.

سلطان در روزهای گذشته از امیرقلعه نویی برای نشستن روی نیمکت تیم دعوت کرده بود اما ژنرال از حضور در جلسه های تمرینی عذرخواهی کرد و وعده داد که در روز مسابقه از روی سکوهای آزادی این مسابقه را تماشا کند. اعضای کادر فنی این تیم امروز به صورت رسمی معرفی شده اند و قرار است عباس رضوی، محسن گلدهی و سعید بگی دستیاران پروین برای دیدار با ستارگان جهان باشند. حسن روشن سرپرستی این تیم را بر عهده دارد تا اگر روی نیمکت خبری از امیر نیست، منتقدِ درجه یک این سال های او روی نیمکت دیده شود.


تماشای دوباره پروین روی نیمکتِ آزادی،غنیمت تازه ای برای خاطره بازهاست. البته که پروین در تمام طول مسابقه روی نیمکت خواهد نیست و در این بازی خیریه، قرار نیست آن عصبانیت ها، دستورهای به شدت پیچیده تاکتیکی، کلافگی ها و عبارات محبت آمیز برای بازیکنان، تکرار شوند.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-08-27 17:44:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر