فهرست
ریشه یابی واژه پیشکسوت در ایران: غرغروهای ابدی!
ریشه یابی واژه پیشکسوت در ایران: غرغروهای ابدی!

ریشه یابی واژه پیشکسوت در ایران: غرغروهای ابدی!

آی اسپورت - شاید در بین میلیون‌ها هوادار فوتبالی ایران، کمتر کسی از شنیدن واژه «پیشکسوت» احساس خوبی پیدا کند. ستاره‌هایی که یک روز در زمین همه زندگی فوتبالی‌ها بودند اما فقط چند روز یا چند ماه بعد خداحافظی از فوتبال، تبدیل به خانه‌نشین‌های طلبکار شدند. مردانی که خصوصیت مشترک آن‌ها منتقد بودن به همه چیز و همه کس و آلرژی عجیب به مربیان خارجی است. بزرگترهای پرسپولیس، هر روز علیه سرمربی تیم مصاحبه می‌کنند و گزینه جانشینی می‌دهند و آن طرف حسن روشن یک تنه استقلال را به حاشیه گره می‌زند. آن‌ها در مقام پیشکسوت حتی از یک بازی خیریه هم سهم می‌خواهند.
هر چقدر دور هم جمع کردن فیگو و کاناوارو و کارلوس برای سالگادو کار راحتی بود، دور هم جمع کردن تیم ستارگان ایران پرحاشیه شد. از انصراف بازیکنان و مربیان بخاطر اختلافات قدیمی گرفته تا غرغرهای همیشگی خداداد به حضور هنرمندان در این تیم. شاید جواد هاشمی و کامران نجف‌زاده برای حضور در کنار فیگو تن به هر کاری بدهند، اما همین رفتارها پای بقیه هنرمندان را از تیم منتخب ستارگان برید. آخرین نفر، محسن تنابنده بود که از این بازی انصراف داد و این فرصت «مغتنم» را در اختیار خداداد و دوستانش گذاشت. شاید با این بازی، بخشی از طلب‌های آن‌ها از مردم و فوتبال ایران صاف شود.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-28 14:22:20
نظر دهید

۱ نظر
امین تبریز
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۳۷
چرا فقط ادعا دارید و طلبکارید؟! طبق چه اصولی میگید هنرمندان باید تو تیم باشن؟! کامران نجف زاده به چه حقی ادعای بازی تو این تیم رو داره! بعضا خیلی بی ربط مینویسید. فک کن نجف زاده تکل بزنه جلو کارلوس یا فیگو. مگه میشه؟! مگه داریم؟! همین که تو گزارش هاش گند میزنه و جانبداری می کنه کافیه. هنرمند جای خود داره و فوتبالیست جای خود. خداداد کارش درسته. حرف حق زده تو این مورد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر