فهرست
از بیست دقیقه تاخیر تا بیست بازیکن ذخیره!
از بیست دقیقه تاخیر تا بیست بازیکن ذخیره!

از بیست دقیقه تاخیر تا بیست بازیکن ذخیره!

آی اسپورت- بر خلافِ استقبال کمِ غافلگیرکننده از مسابقه ستاره ها در آزادی، تاخیر در آغاز مسابقه کاملا طبیعی به نظر می رسید. بازیکنان تیم منتخب ستارگان جهان کمی دیرتر از زمان تعیین شده برای گرم کردن وارد زمین شدند و همین موضوع باعث شد بازی با 20 دقیقه تاخیر آغاز شود.

نکته جالب این نبرد، مقایسه نیمکت های دو تیم است. در تیم ستارگان جهان، فقط 4 بازیکن ذخیره وجود دارد و در نقطه مقابل، علی پروین حدود 20 بازیکن را به عنوان ذخیره روی نیمکت تیم در اختیار دارد. تعویض های پروین احتمالا از دقیقه 15 مسابقه آغاز خواهند شد.

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-28 18:14:01
نظر دهید

۱ نظر
Derrick Rose
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
ورزشگاه پیر و خراب و فرسوده و داغون،.. سیمان سفید ٤٥ سال پیش،.. سکوهای سیمانی خراب و خورده شده سبز رنگ و رو رفته طبقه بالا،.. فلزهای باقیمانده از ١٦ سال قبل برای تبلیغات کمره استادیوم،.. پیست تارتان بیرنگ،... کفسازی موزاییکی پنجاه سال قبل در راهروهای زیر استادیوم،..تابلو برقهای سبز یشمی رنگ اطراف استادیوم روی ستون ها و نقش S که کسی در دهه ٧٠ روی یکی از آنها با قلم مو نوشته و هنوز هست،.. لوگوی توپ ٤٠ تیکه ها روی کمره سیمانی دور پایینی که از المپیک ٧٤ آسیایی هنوز هم هست،.. اسپیکر های ٣٠ سال قبل ،... دوربین های قدیمی دهه ٧٠ صدا وسیما،.. نداشتن حتی یک دوربین HD بعد از ٢٠ سال ورود این دوربین ها به بازار و عقب ماندگی از همه عرصه های جهانی تصویر برداری،... تابلوهای تبلیغاتی شلوغ و بینظم و برداشتن تابلوهای الکترونیک که حداقل ظاهری امروزی به استادیوم ویرانه آزادی میدادند،... و کشوری که دارای بزرگترین ذخایر نفت و گاز دنیاست اما سخت افزار ورزشی اش از کنیا و اتیوپی هم عقب تر است،..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر