فهرست

تیاگو: نباید اجازه بدهیم آرسنال ما را غافلگیر کند

آی اسپورت- تیاگو آلکانتارا ستاره ی خط میانی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که هنوز برای راه یابی به مرحله بعد لیگ قهرمانان کار زیادی باقی مانده است.
تیاگو که با شبکه تلویزیونی اسکای گفتگو می کرد بر این باور است که مونیخی ها برای دیدار برگشت مقابل آرسنال نباید توجهی به نتیجه ی دور رفت در لندن داشته باشند. 
او در مورد بازی امشب مقابل آرسنال می گوید:" این مرحله دور حذفی لیگ قهرمانان است و آن هم مقابل آرسنال درست است که ما یک نتیجه ی خوب را بدست آورده ایم اما آرسنال تیم بسیار خطرناکی است."
" فصل گذشته آرسنال در مونیخ موفق شد که برتری 2 بر 0 بدست آورد که این هشداری برای ما است اما تیم کاملا بر روی بازی تمرکز کرده و ما می دانیم که پیروزی در این دیدار آسان نخواهد بود."
تیاگو ادامه می دهد:" ما می دانیم که در حال پیشرفت در یک فصل بزرگ هستیم اما شما نمی توانید در لیگ قهرمانان چنین اعتماد به نفس زیادی داشته باشید که دو گل در لندن بتواند یک فاجعه را ایجاد کند. ما به هیچ وجه به این موضوع فکر نمی کنیم."
" گواردیولا به ما گفت که بازی رفت را فراموش کنید و برای پیروزی در این تک بازی به میدان بروید البته می دانیم که آرسنال برای حمله کردن به مونیخ می آید که این می تواند برای ما خوب باشد."
     
آی اسپورت
2014-03-11 18:30:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر