فهرست
گزارش ویژه: نفر به نفر با ستاره های ایران در بازی ستارگان
گزارش ویژه: نفر به نفر با ستاره های ایران در بازی ستارگان

گزارش ویژه: نفر به نفر با ستاره های ایران در بازی ستارگان

آی اسپورت- مسابقه خیریه امروز، بدون زدن گل برای تیم ایرانی به پایان رسید. ایران سه گل از حریف پرستاره اش دریافت کرد و در روزی که تماشاگران استقبال خوبی از بازی به عمل نیاورده بودند، مهره های ایرانی بازی چندان موفقی را پشت سر نگذاشتند. هر چند که هدف برگزاری این مسابقه، چیزی فراتر از گل زدن و نتیجه گرفتن بود. 


اخمدرضا عابدزاده: پیراهن، آدامس و لبخند، سرجای شان بودند اما خودِ احمدرضا نه! عقابِ دوست داشتنی فوتبال ایران که همه روزهای اخیر را صرف شوخی کردن با بازیکنان کرده بود، در زمین تا می توانست اشتباه کرد و به جایش بر سر هم تیمی ها غر زد. او بیشتر از همه بازیکنان دیگر تیم مورد تشویق قرار گرفت تا ثابت شود عقاب، عقاب است. حتی اگر 20 تا سوتی بدهد.


ابراهیم میرزاپور: رقیب ایران، مکزیک نبود اما هر وقت توپ زیر پای این گلر می رسید، وحشت می کردیم! او در بازی با پا کمی بهتر از گذشته شده اما برای این بهتر شدن دیگر دیر است.جواد زرینچه: چند بار سانترهای خیلی خوبی روی دروازه انجام داد اما کسی نبود که ضربه نهایی را بزند. چند بار هم میخواست سانتر کند اما اضافه وزن اجازه نداد.محمد نوازی: سانترهایش برای مسابقه امروز خوب بودند اما برای بازیکنی که لقب دیوید بکام فوتبال ایران را یدک می کشند، هرگز!مهدی هاشمی نسب: یک گل برای ایران به ثمر رساند که داوران با اجنبی پرستی مردود کردند. همین که لطف کرد و در یک انتقال جنحالی به تیم رقیب نپیوست جای شکر دارد!


یحیی گل محمدی: در نبود مجتبی حسینی، تیکی تاکای ذوب آهن به بازی او منتقل نشده بود و مدام توپ را برمی داشت و تا وسط زمین حرکت می کرد و آن را لو می داد.


علیرضا نیکبخت واحدی: تقریبا 90 دقیقه درون زمین بود و چند با موفق شد به ستاره های نامدار حریف لایی بزند. همین.


مارکار آقاجانیان: وقتی وارد زمین شد، گزارشگر بازی تصور می کرد یحیی دوباره به زمین آمده است. او اسمی از مارکار نیاورد اما دستیار کی روش در زمین مسابقه چند پاسِ سالم داد و در بقیه دقایق یک جایی قایم شد.


جواد نکونام: کاپیتان سابق تیم ملی در بازی های خیریه هم پاسِ ریسکی نمی دهد!


حمید استیلی: اولین تعویضی ایران. اگر 10 دقیقه بیشتر در زمین می ماند هر اتفاقی ممکن بود برایش بیافتد!  او در شمال باید بیشتر مراقب رژیم اش باشد.


کریم باقری: هر وقت توپ را می گرفت، از یک نفر می خواست که به او نزدیک شود. هم تیمی ها اما حالش را نداشتند.


علی منصوریان: مثل این روزهای نفت فوتبال بازی کرد. با سایه ای غیرقابل تشخیص از گذشته. 


علی کریمی: اول بازی یک دریبل زد و در سایر دقایق نیز مشغول کل کل دریبلی با داویدز بود. از این بازی اما چیز زیادی عاید کلیپ های تکنیکی علی نشد!


فرهاد مجیدی: حتی اگر بغل با روی زمین به او پاس می دادی، برای برگردان زدن اقدام می کرد. فرهاد نشان داد که باشگاه رفتن، آنقدرها روی کیفیت فوتبال تاثیر ندارد.


خداداد عزیزی: تبحر گذشته اش را در فوتبال ندارد اما در مصاحبه و زدن حرف های منشوری هنوز همان خداداد همیشگی است. او چند حرکت بدن خوب در زمین داشت اما بدن او کمی برای این کارها گرد شده بود! 


رسول خطیبی: بعد از 4 هفته اعتراض پیاپی به داوری های لیگ، استاد در بازی خیریه دایو می زند!


مجید نامجومطلق: روزگاری یکی از بهترین های فوتبال ایران بود و حالا در پایان بازی، به سالگادو چسبیده بود تا پیراهن اش را بگیرد و سالگادو از این کار امتناع کرد! سالگادو باید پیراهن شما را می گرفت آقا مجید.


مهدی صالح پور: 10 سال قبل 7 بازی برای پرسپولیس انجام داد و بعد از آن هیچکس نفهمید از کجا آمده و کجا می رود. بهترین موقعیت ایران در مسابقه را خود او از دست داد.


جواد هاشمی: کاپیتان تیم هنرمندان، حدود 6 دقیقه برای تیم بازی کرد. او شبیه کاراکتر سریال هایش، داست بازیکنان حریف را نصیحت می کرد که به راه راست برگردند!


عادل فردوسی پور: پیش بینی می شد فیکس باشد اما کمتر از 4 دقیقه در زمین بود و فقط دو بار توپ را لمس کرد. او باید به تیم آنالیز نود بسپارد که حرکات اش در بازی را آنالیز کنند. او به احتمال فراوان 100 درصد پاس سالم دارد!

کامران نجف زاده: بدون تردید، بهترین بازیکن زمین مسابقه بود!  90 دقیقه در زمین حضور داشت و 5 تا گل زد و 12 تا پاس گل داد. او در واقعیت توپ را لمس نکرد اما اگر به سبک گزارش هایش در بیست و سی فکر کند، احتمالا جمله های اول را باور خواهد کرد!

کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-08-28 20:51:06
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۴۰
زشته پرسپولیسی, بخدا فقط نشون میدی عقده ای هستی
آرش عنایت
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۰۰
این گزارشتون عالی بود
مهدی
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۰۲:۴۷
توصیفت از موردهای آخر عالی بود
اما راجع به فرهاد مثه یه عقده ای نوشتی
متاسفم
آراز
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۴۵
قسمت فرهاد رو به سبک یه لنگی بدبخت نوشتی اما بقیه اش خوب بود .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر