فهرست
استیل آذین : بدهی مالیاتی کریمی ریطی به ما ندارد
استیل آذین : بدهی مالیاتی کریمی ریطی به ما ندارد

استیل آذین : بدهی مالیاتی کریمی ریطی به ما ندارد

آی اسپورت - باشگاه استیل آذین اعلام کرد بدهی مالیاتی ای که باعث عدم خروج کریمی از ایران شده است ، ربطی به آن مجوعه ندارد .

به گزارش ای اسپورت در بیانیه این باشگاه آمده است :

علی کریمی  متاسفانه در زمان همراهی تیم تراکتورسازی جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل مشکل مالیاتی موفق به خروج از کشور نشده است. در این راستا برخی از سایتها و نشریات بدون اطلاع از علت ممنوع الخروج بودن علی کریمی و بدون داشتن مدرک یا مصاحبه ای از علی کریمی اقدام به درج خبری کردند مبنی بر اینکه علت ممنوع الخروجی این بازیکن محبوب عدم پرداخت مالیات او توسط باشگاه استیل آذین در زمان حضور در این باشگاه بوده است. لذا جهت روشن شدن اذهان عمومی و جلوگیری از نشر اخبار کذب مدارک مربوط به تسویه حساب مالیاتی مربوط به علی کریمی را که حدود هشت ماه پیش صورت گرفته جهت رویت عموم ارائه می‌شود.

موضوع عدم پرداخت مالیات بازیکنان استیل آذین بارها دست مایه برخی رسانه ها جهت نشر اکاذیب علیه باشگاه استیل آذین بوده است که در اینجا لازم به توضیح می دانیم به اطلاع برسانیم، باشگاه استیل آذین تمامی مطالبات و تعهدات خود را بطور کامل انجام داده بطوری که همه اسطوره هایی که در فصول مورد اشاره در باشگاه حضور داشتند اعم از آقایان مهدی مهدوی کیا، علی کریمی، فریدون زندی، افشین پیروانی و... هر یک و بنا بر نوع قرارداد و نحوه محاسبه مالیات، بصورت جداگانه تسویه حساب کرده‌اند. لیکن تعداد سه یا چهار بازیکن هنوز تسویه حساب مالیاتی دریافت نکرده‌اند که دلیل آن هم متمم های قراردادی است که بعدا به قرارداد اصلی الحاق شده و بدلیل اعلام کتبی و رسمی مالک باشگاه به فدراسیون فوتبال فاقد ارزش قانونی است و مدارک آن موجود است. تعهد مالیاتی باشگاه جهت پرداخت مالیات این تعداد از بازیکنان در قرارداد اصلی نبوده و بعدا در میانه فصل بدون اطلاع مالک باشگاه به قرارداد اصلی الحاق شده که دبیر کل فدراسیون فوتبال از آن اطلاع کامل دارند.

لازم به توضیح است که علی کریمی  در فصل 88-89 و نیز 89-90 با باشگاه استیل آذین قرارداد منعقد کرد و نهایتا در میانه فصل 89-90 با رضایت کامل طرفین و بطور رسمی از باشگاه استیل اذین جدا شد و مدتی بعد به تیم شالکه 04 در بوندسلیگای آلمان پیوست.

رونوشت رضایتنامه تسویه حساب مالیاتی وکیل رسمی علی کریمی

اینجانب سید محمد یوسفی پاشاکی دارای شماره شناسنامه 4613 متولد 20/12/1362 دارای وکالت شماره 6938 مورخ 12/12/1391 از علی کریمی پاشاکی که در دفتر خانه شماره 1259 تنظیم گردیده بدینوسیله اعلام می نمایم با واریز مبلغ 000/250/286/1 ریال معادل یک میلیارد و دویست و هشتاد و شش میلیون و دویست و پنجاه هزار ریال طی فیش شماره 2156748845 مورخ 30/04/1392 که توسط باشگاه استیل آذین واریز شده است هیچگونه ادعایی برای سالهای 1388 و 1389 در خصوص باشگاه استیل اذین هیچگونه طلبی نداشته و ندارم و هر گونه ادعایی در خصوص طلب برای سالهای فوق بی مورد است.

امضاء محمد علی کریمی پاشاکی با وکالت سید محمد یوسفی پاشاکی

     
آی اسپورت
2014-03-11 18:07:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر