فهرست
نکته روز/ حمایت زیرپوستی از رحمتی
نکته روز/ حمایت زیرپوستی از رحمتی

نکته روز/ حمایت زیرپوستی از رحمتی

آی اسپورت – شادی بعد از گل فرشید اسماعیلی کمی غیرمنتظره و عجیب بود. او بعد از این که دروازه نساجی مازندران را باز کرد به سمت نیمکت ذخیره‌های استقلال رفت و مهدی رحمتی را در آغوش گرفت. این اتفاق درست در روزهایی افتاد که رحمتی در آستانه برگزاری دربی، در استقلال تبدیل به یک نیمکت‌نشین محض شده و جایگاه سابق خود را از دست داده است.

در یکی دو روز گذشته چند بازیکن دیگر استقلال هم در اینستاگرام خود تصاویری از مهدی رحمتی منتشر کرده و از او به شکلی کاملا زیرپوستی حمایت کرده‌اند. البته حمایت از کاپیتان تیم به خودی خود هیچ ایرادی ندارد اما رخ دادن چنین اتفاقی در آستانه حساس‌ترین بازی استقلال و در شرایطی که دروازه‌بان جوان تیم بیشتر از رحمتی به حمایت همبازیانش نیاز دارد، کمی غیرحرفه‌ای و حتی سوال‌برانگیز به نظر می‌رسد. شاید حالا که حسینی تبدیل به دروازه‌بان فیکس و مورد اعتماد وینفرد شفر شده، بهتر باشد که همبازیان او و حتی خود مهدی رحمتی از او حمایت کنند تا این دروازه‌بان جوان با اعتماد به نفس بیشتری آماده حضوری موفق در دربی تهران شود.  

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-10-20 18:58:00
نظر دهید

۴ نظر
عه! آقا چرا می خندی؟
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۲
همه نکات بازی رو مشاهده کردید الا گل آفساید دوچرخه سواران خخخخ
۸ ۳
...
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۹
این بازی یه نمایش شرم اور بود از استقلالیای نساجی + داور بازی . اول بازی نساجی رو از ریتم انداختن بعد هم پنالتی صددرصد رو نگرفتن
۷
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
امروز همش یاد قشقایی بودی نه؟
باز تقصیر اسماعیلی شد
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
الا گل عمر خر چیپ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر