فهرست
پیش‌بازی / بارسلونا – مالاگا؛ بازگشتِ نیمار
پیش‌بازی / بارسلونا – مالاگا؛ بازگشتِ نیمار

پیش‌بازی / بارسلونا – مالاگا؛ بازگشتِ نیمار

آی‌اسپورت – بهترین خبرِ ممکن برایِ لوئیز انریکه بازگشتِ نیمار، پس از پایانِ بیماری‌اش است. نیمار امشب می‌تواند تریویِ مرگبارِ بارسلونا را کنارِ مسی و سوارز کامل کند، تریویی که فصلِ پیش 122 گل برایِ تیمشان زدند. لوئیز انریکه در این باره می‌گوید: «برایِ بازیکنی که دو هفته اصلا تمرین نکرده، وضعیت نیمار خوب است. وزنِ نیمار خیلی کم بالا می‌رود و همین بهش کمک می‌کند تا همیشه آماده و رویِ فرم باشد. جی پی اسِ او در تمرینات همیشه جزوِ بهترین‌هاست. اگر بازیکنی دیگری بود که دو هفته تمرین نکرده بود قطعا رویِ نیمکت هم نمی‌نشست. اما نیمار احتمالا مقابلِ مالاگا بازی می‌کند.» سرخیو بوسکتس هم که هفته‌یِ پیش مصدوم شده بود به احتمالِ زیاد به بازی می‌رسد.
مالاگا فصلِ پیش 1-0 بارسلونا را در نوکمپ شکست داد و یکی از بزرگترین شگفتی‌هایِ فصل را آفرید.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-بارسلونا در 19 بازیِ اخیرِ لیگ مقابلِ مالاگا تنها یک شکست خورده است: فوریه 2015 در نوکمپ. در باقیِ دیدارها 16 پیروزی و 2 مساوی برایِ بارسلونا به دست آمده است.
2-بارسلونا در دو بازیِ اخیر مقابلِ مالاگا موفق به گل زدن نشده است. تا به حال سابقه نداشته که بارسلونا در سه بازیِ متوالی موفق نشود دروازه‌یِ مالاگا را باز کند.
3-بارسلونا در 15 بازیِ اخیرِ لیگِ بدونِ شکست بوده (13 پیروزی، 2 مساوی) و در حداقل در هر بازی یک گل زده است.
4-مالاگا 6 بازی از 7 بازیِ خارج از خانه‌یِ اخیرش را باخته، اما تنها تیمی بوده که فصلِ پیش در دو بازیِ رفت و برگشت دروازه‌اش مقابلِ بارسلونا را بسته نگاه داشته است.
5-لوئیس سوارز در 4 بازیِ گذشته‌یِ لیگ 6 گل زده است. اما لیونل مسی هفته‌یِ پیش برایِ اولین بار از فصلِ 2008-2009 بدین سو، افتتاحیه‌یِ لا لیگا را بدونِ گل به پایان برد.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم
 
     
آی اسپورت
2015-08-29 13:30:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر