فهرست

هارت: بازی هنوز تمام نشده است

آی اسپورت- جو هارت دروازه بان منچستر سیتی، از بین رفتن امیدهای این تیم را  پس از شکست 2-0 در ورشگاه امارات در دور رفت مقابل بارسلونا رد کرد.

غول اسپانیایی به کمک گلهای مسی و دنی آلوز، حالا با خیالی راحت در نوکمپ آماده ی میزبانی از سیتی خواهد بود.

هارت معتقد است که سیتی نتوانست قدرت واقعی خود را در اتحاد مقابل بارسلونا به نمایش بگذارد و همچنین تیمش به جبران این اتفاق در نوکمپ مانند پیروزی  مقابل بایرن مونیخ در مرحله ی گروهی، چشم دارد.

وی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه گفت: "این قرعه هنوز به پایان نرسیده و ما با این ذهنیت به بازی پا خواهیم گذاشت که این کار را در این فصل انجام داده ایم و توانایی بازگشت را داریم.

کلید این اتفاق یک نمایش خوب است و نتیجه ی آن فوق العاده خواهد بود. ولی باید به داخل زمین برویم و نشان دهیم که می‌توانیم در مقابل تیمی مثل بارسلونا خوب بازی کنیم.

در مقابل بایرن نشان دادیم که چه توانایی هایی داریم. بازی سختی خواهد بود ولی غیرممکن نیست.

فکر می‌کردم که در بازی رفت می‌توانیم کارهای مثبتی انجام دهیم، آنها را به خوبی سنجیدیم و آماده ی حمله بودیم که اتفاق هایی که در بازی های بزرگ می‌افتد، رخ داد و اگر جلوی تیم بی رحمی مانند بارسلونا آنگونه بازی کنید، نتیجه مشخص خواهد بود.

مارتین (دمیکلیس) بدشانس بود و توپ را با فاصله ی تکلش با توپ بسیار کم بود ولی بدشانس بود و این اتفاقات در بازی های مهم سرنوشت سازند.

بارسلونا در طول هفته های اخیر در لالیگا امتیازات زیادی از دست داده و در آخرین بازی نیز در مقابل وایادولید شکست خورد ولی هارت معتقد است  که تیمش امتحان سختی پیش رو دارد و کاتالان ها را دست کم نخواهند گرفت.

وی گفت: "آیا شرایط آنها نوسان دارد؟ بعضی اوقات بله و بعضی اوقات خیر ولی ما متوجه شدیم که مقابل بارسلونا چگونه بازی کنیم.

آنها به تعدد در دور مرحله های آخر لیگ قهرمانان حضور داشته اند در حالی که برای اولین بار است که ما در این مرحله حضور داریم.

فکر می‌کنم که نمی‌شود از شکست آنها در لالیگا و خارج از خانه نتیجه ی درستی گرفت. مخصوصا وقتی شما با یک تیم انگلیسی هستید و در نوکمپ و برای کسب اجازه ی حضور در یک هشتم با آنها می‌جنگید."

     
آی اسپورت
2014-03-11 18:49:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر