فهرست
گزارش آماری: هفت بازیکنِ باتجربه در لیستِ کی‌روش
گزارش آماری: هفت بازیکنِ باتجربه در لیستِ کی‌روش

گزارش آماری: هفت بازیکنِ باتجربه در لیستِ کی‌روش

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش در لیست جدید تیم ملی حسابی پوست‌اندازی کرد و بازیکنان جوان زیادی را به اردو دعوت کرد. بازیکنِ باتجربه کی‌روش هم در لیست جدید سن زیادی ندارد. در خط دروازه سه گلر داریم که حقیقی از دو تای دیگر باتجربه‌تر است. حقیقی 18 بازی ملی دارد. بیرانوند فقط در یک نیمه در گل تیم ملی ایستاد و اخباری هم هنوز فرصت خودنمایی در تیم ملی بزرگسالان را پیدا نکرد.
در قلب دفاع سیدجلال حسینی حضور دارد که مسن‌ترین بازیکن لیست است. حسینی با انجام 95 بازی ملی، بیشترین سابقه را در میان ملی‌پوشان در کارنامه دارد. پس از آن منتظری با 30 بازی ملی، ووریا غفوری با ده بازی ملی هم هستند. رضاییان (3 بازی)، کنعانی (2 بازی) پورعلی‌گنجی (شش بازی)، میلاد محمدی یک بازی و مهرداد قنبری هم برای نخستین بار در لیست قرار گرفتند.
خط هافبک تیم هم حسابی با تجربه است و به جز عزت‌اللهی که فقط یک بازی ملی دارد، سایر بازیکنان تجربه زیادی در تیم ملی دارند. آندو 92 بازی ملی در کارنامه ثبت کرده است. حاج‌صفی (71 بازی)، حیدری (57 بازی)، دژآگه (25 بازی) و ابراهیمی هم یازده بازی ملی دارد.
کی‌روش در خط حمله تیم قیدِ بازیکنان با تجربه را زد و جوانگرایی داشت. باتجربه‌ترین بازیکن خط هجومی تیم علیرضا جهانبخش است با 15 بازی و پس از آن هم سردار با 10 بازی. وحید امیری (7 بازی)، طارمی (2 بازی)، ترابی (2 بازی) و عالیشاه هم برای نخستین بار به اردوی بزرگسالان دعوت شدند.
در لیست جدید کی‌روش فقط هشت بازیکن حضور دارند که بیشتر از یازده بازی ملی در کارنامه به ثبت رسانده‌اند. و البته سه بازیکن هم هستند که امیدوارند خط تیره از مقابل تعداد بازی‌های ملی‌شان پاک شود.


کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-29 17:28:00
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۰۴
جلال حسینی پیرمرد چیه اخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر