فهرست

بارتومئو: بارسا همچون سیتی و یا پی اس جی از منابع نا محدود برخوردار نیست

آی اسپورت- رئیس بارسلونا بر این باور است که رقبای مالیشان همچون سیتی و پی اس جی در آینده ای نزدیک کار را برای بارسا دشوار  خواهند کرد.

آی اسپورت - بارتومئو رئیس بارسلونا تاکید کرد که رقابت مالی با باشگاه هایی همچون سیتی و یا پی اس جی بسیار دشوار خواهد بود. بارسلونا که در قرن 21 از قدرت های غیر قابل انکار فوتبال اروپا بوده است این روزها در برابر منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است.

بارتومئو بر این باور است که شرایط در سال های آتی با توجه به منابع نا محدود و غیر قابل پایان منچستر سیتی و پی اس جی کاملا تغییر خواهد کرد.

او در مصاحبه با بی بی سی گفت: " قدرت مالی پی اس جی و سیتی حقیقتا کار را دشوار کرده است. در این سال ها باشگاه هایی آمدند که توسط یک شخص اداره می شوند که دارای منابع غیر قابل پایانی است. در بارسا ما چنین شخصی و یا چنین منابعی را در اختیار نداریم.

البته که ما باشگاهی بزرگ هستیم. ما بهترین باشگاه دنیا هستیم اما برای رقابت با قدرت مالی این تیم ها باید راه و استراتژی جدیدی  پیدا کنیم."

بارسلونا چهارشنبه شب در برابر منچستر سیتی در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان صف آرایی خواهد کرد. آن ها با اندوخته ی 2 گله ی بازی رفت به استقبال این تیم خواهند رفت.

     
آی اسپورت
2014-03-11 19:11:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر