فهرست
سوال مدیران تراکتورسازی از تونی: چرا این همه مصدوم؟
سوال مدیران تراکتورسازی از تونی: چرا این همه مصدوم؟

سوال مدیران تراکتورسازی از تونی: چرا این همه مصدوم؟

آی اسپورت - تعطیلات لیگ بخاطر مسابقات ملی، بیش از هر تیمی به نفع تراکتورسازی شد. تراکتورسازی در این هفته‌ها مصدومان زیادی داده بود و در صورت ادامه مسابقات، شاید برای پر کردن ترکیب 11 نفره دچار مشکل می‌شد. سروش رفیعی، سامان نریمان جهان، شجاع خلیل‌زاده، خالد شفیعی و علی حمودی مصدومان فعلی تراکتورسازی هستند و محمد ایرانپوریان هم به تازگی از مصدومیت رها شده است. مدیران باشگاه هم از این شرایط راضی نیستند و از تونی دلیل تعداد بالای مصدومان تیم را پرسیده‌اند. حامیان تونی تعداد زیاد مصدومان را به تمرین نداشتن فصل پیش سربازها ربط می‌دهند و منتقدان این مربی پرتغالی، معتقدند بدنسازی‌های تونی تیم را به این روز انداخته است. پزشک تراکتورسازی می‌گوید بدنسازی‌های تونی سنگین بوده اما خستگی آن رفع شده: «قبل از شروع لیگ ما یک ماه روزی دو نوبت تمرین کردیم. بازیکنان خسته شده بودند اما بعد از شروع مسابقات حجم تمرینات کم شد و به نظرم نمی‌توان بدنسازی تیم را مقصر مصدومیت بازیکنان دانست.»


کد خبر: 9406
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-08-29 17:50:21
نظر دهید

۱۰ نظر
بهرام
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۵۳
ما تونی را قبول داریم.
نا امادگی بازیکنان سرباز تابلوترین دلیل است.
-
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۲۴
سوال مدیران استقلال از مظلومی چرا این همه ترس:مظلومی با برگزاری دیدار با چین تایپه مخالفت کرد
چند خط واقعیت تلخ و شیرین!
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
چه کسی نیمکت تراختور را بی ثبات کرده؟ معلومه تونی! چه کسی طرفدارانش همیشه برای مربیان تراختور حاشیه درست کردند؟ معلومه تونی! چه کسی محبوب دلالهاست؟ معلومه تونی! چه کسی مربی اخراجی سایر تیم هاست؟ معلومه تونی! چه کسی سه بار پیاپی تراختور در آسیا تو گروهش چهارم کرده؟ معلومه تونی! چه کسی با حرکاتش کنار زمین سعی دارد هواداران را فریب دهد و سرپوش بگذارد روی ضعفهایش؟ معلومه تونی! چه کسی چندبار از تراختور اخراج شده ولی هر بار که رنگ پول را دیده شخصیتش را زیر پا گذاشته و دوباره آمده و اسم خودش را هم گذاشته مربی حرفه ای؟ باز هم تونی! چه کسی همیشه طرفدارانش اشتباهاتش را گردن دیگران می اندازند؟ معلومه تونی! چه کسی نامش با مسخره بازی گره خورده؟ معلومه تونی! چه کسی از احساسات بچه گانه برخی طرفداران سو استفاده میکند برای بالا بردن رقم قراردادش؟ معلومه تونی! چه کسی بی نهایت هم از تراختور اخراج شود باز هم بر میگردد؟ معلومه تونی! چه کسی را از در بیرون میکنی از پنجره وارد میشود؟ معلومه تونی! چه کسی طرفدارانش حتی تراختور را تخریب و تحقیر می کنند تا شاید بتوانند او را در تیم نگه دارند و بزرگ جلوه دهندش؟ باز هم تونی! چه کسی نمی خواهد اشتباهاتش را قبول کند تا مبادا مجبور به استعفا شود؟ معلومه تونی! چه کسی راه طرفدارانش از راه هواداران تراختور که موفقیت و سر افرازی تیمشان را میخواهند جداست؟ معلومه تونی! چه کسی منتظر هست اخراجش کنند تا سریع برای قراردادش به فیفا شکایت کند؟ باز هم تونی!
فرهاد مرندی
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵
دلقک پرتغالی اصلا بدنساز نداره! معلوم نیست اصلا این یارو تو تیم داره چیکار میکنه پیرمرد توهمی
عبرت!
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
ما نمی خواهیم سر خودمان کلاه بزاریم!!! این تیم و کی بسته؟ خوب معلومه تونی! کی شرطش این بود که بازیکنانی که میخواهد و باید بگیرن تا قرارداد ببنده در غیر اینصورت قرارداد نمیبنده؟ معلومه تونی! کی اول فصل از نقل و انتقالات راضی بود؟ معلومه تونی! کی بازیکنان بومی و باتعصب و از تیم اخراج کرد؟ معلومه تونی! کی با اینهمه ستاره نمیتونه نتیجه بگیره؟ معلومه تونی! کی مربی بدنساز نداره؟ معلومه تونی! کی پسرش و کرده همه کاره تیم؟ معلومه تونی! کی چند میلیارد از تراختور گرفته؟ معلومه تونی! کی همیشه چمدانش برای سفر به تبریز آماده هست؟ معلومه تونی! کی ثبات و از تراختور گرفته؟ معلومه تونی! کی ضعیفترین عملکرد و در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا داشته؟ معلومه تونی! کی همش بهانه میاره؟ معلومه تونی! کی تقصیرات و همیشه گردن دیگران میندازه؟ معلومه تونی! کی با همه مدیران و سرپرستان تیم همیشه مشکل داشته؟ معلومه تونی! کی از مربیگری فقط ادا در آوردن کنار زمین و یاد گرفته؟ معلومه تونی! کی بغیر از تراختور از هیچ جا پیشنهاد نداره؟ معلومه تونی! کی رونالدو و مسی و میخواد؟! معلومه تونی!!!
کمال
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۲۸
پیرمرد مسخره بدنساز نداره. لعنت به تونی و جیره خواران. اولیویرا حیا کن تراختور رو رها کن
تی تی
شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۰۳
کدوم مصدوم ، سروش که چند ماه بود فوتبال بازی نمیکرد ، الانم که یهویی بازی میکنه مصدوم میشه ، بختیار هم که از زمان فولاد مصدوم بود ، سامان هم که فصل قبلم مصدوم میشد ، فقط میمونه شجاع که اونم عادی هستش چون دفاع هستش . لطفا برا تراکتور حاشیه درست نکنید .
رضایی
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۳:۱۶
تقصیر فدراسیون اصفهانی و مافیای سپاهانه.نه آقا اصلا تقصیر همونه که دقیقه 94 ترکها رو گول زده و گفته سپاهان 2-2 کرده وگرنه می دونید که اینها اگه گول نخورده بودند تو دو دقیقه آخر 3-4 تا گل می زدند!
بهرام
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۴۹
آقای رضایی عزیز خوب خودتان را به نفهمی زده اید. اگر پنالتی روی کریمی گرفته میشد بازی میشد 4 بر یک حال اگر آندو نیز اخراج نمیشد که فکر کنم کار نفت تمام بود. نمیدانم چرا دوستان گیر داده اند به آن دروغ بزرگ؟ درسته آن دروغ بزرگ هم با احساسات هوادار بازی کرد ولی اشتباهات داوری را پنهان کرد.
در مورد دوستانی که هی کامنت های تکراری را در سایت های مختلف کپی میکنند بگویم که سوزش شما را آخر فصل خواهیم دید.( عبرت، چند واقعیت تلخ و شیرین)
آردا توران تورک
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۰۹
ی نفر با اسمهای مستعار مختلف و با کلمه شناسایی دلقک که البته برازنده خودشه میاد تو سایتها بر علیه تونی و طرفداران تیراختور نظر میزاره،، ی نفره مریض و چهارتایی،،گم شو برو بیرون از فضای مجازی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر