فهرست
تمرین شاگردان کی روش در نزدیکی ملی پوشان خانم
تمرین شاگردان کی روش در نزدیکی ملی پوشان خانم

تمرین شاگردان کی روش در نزدیکی ملی پوشان خانم

تمرینات تیم ملی برای بازی گوام پیگیری شد.تمرین امروز ساعت 18 آغاز شد. *در ابتدای کار بازیکنان تیم ملی با حرکاتی کششی و دویدن های نرم گرم کردند. بازیکنان تیم ملی به چهار گروه زرد، سفید، مشکی و قرمز تقسیم شدند و در محوطه از زمین که نقطه گذاری شده بود سه گروه از این بازیکنان قرار گرفتند. بازیکنان با پاس های تک ضرب باید توپ را از گروهی که در وسط این محوطه قرار داشت به گروه بالای زمین انتقال می دادند و در صورت لو دادن توپ آن گروه به جای گروه مدافعین جای خودش را عوض می کردند.
* دروازه بان ها زیر نظر مربی دروازه بانان با حرکات کششی خود را گرم کردند سپس با بستن کش به تیر دروازه حرکات کششی خود را ادامه دادند که در یک صحنه کشی که به بدن محمدرضا اخباری بسته شده بود ناگهان رها شد و به تیر دروزه برخورد کرد و صدای بلندی داد.
* بعداز 30 دقیقه کی روش دستور داد بازیکنان در محوطه دیگر به فوتبال درون تیمی با شش دروازه کوچک بپردازند کی روش در این قسمت تمرین به بازیکنان تذکر داد که پاس های سالم و سربالا داشته باشند. در این میان چند لحظه ای تمرین را به وقفه انداخت و تذکراتی به وحید امیری داد که توپ را رها نکند و بیشتر پرس کند.
* در زمین کناری تمرین تیم ملی فوتبال بانوان تیم ملی نیز در حال تمرین بودند که بعضی از همراهان خانم این این بانوان در حال تماشای تمرین تیم ملی فوتبال ایران هستند.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-08-29 19:25:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر