فهرست
نگاهی بر نتایج هفته‌ی سوم لیگ یک؛ پرگل و جذاب
نگاهی بر نتایج هفته‌ی سوم لیگ یک؛ پرگل و جذاب

نگاهی بر نتایج هفته‌ی سوم لیگ یک؛ پرگل و جذاب

آی اسپورت- هفته‌ی گذشته تنها 14 بار توپ از خط درواز‌ها گذشته‌بود که شش گل آن فقط حاصل یک بازی بود اما در ایین هفته 25 گل را شاهد بودیم تا سهم هر بازی 2.5 گل باشد. نگاهی داریم بر نتایج کسب شده‌ی این هفته:
 
فولاد یزد 1 – 2 ماشین سازی شهرداری تبریز
زنگ‌خطر ماشین‌سازی برای میزبانان
ماشین‌سازی با نادر دست‌نشان نشان داده عزمش را برای صعود به‌طور جدی جزم کرده‌است. این تیم هر دو بازی خارج از خانه‌ی خود را با برد پشت‌سر گذاشته‌است. فولاد یزد هم بعد از برد نساجی و تساوی برابر پارسه، در این هفته اولین شکست خانگی را پذیرا بودند. تنها گل فولاد یزد در واپسین دقایق بازی به ثمر رسید تا اختلاف شکست کمتر شود. ماشین‌سازی با این دو گل حالا با هفت گل بهترین خط حمله‌ی لیگ را در اختیار دارد.
 
خیبر خرم آباد 0 - 0 مس رفسنجان
عطش فروکش کرد
خیبر شروعی طوفانی در لیگ داشت و بعد از برد پرگل در اولین بازی، در دومین دیدار در یک بازی شش گله موفق بود ماشین‌سازی را متوقف کند. اما خیبری‌ها در سومین بازی بدون گل میدان را ترک کردند تا با دو تساوی و یک برد در رده‌ی پنجم جدول جای گیرد. مس رفسنجان با این تساوی هت‌ریک کرد و سومین تساوی متوالی خود را در سومین بازی ثبت کرد.
 
صنعت نفت آبادان  2- 2 نساجی مازندران
پرگل و پر افت و خیز اما بدون برنده
ریشه‌ای‌ترین تیم‌های لیگ در آبادان مصافی هیجان انگیز داشتند. هر کدانم از تیم‌ها در جریان بازی یک بار از دیگری پیش افتادند اما در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید. به علت گرمای جنوب این بازی دیرتر از همه‌ی بازی‌ها برگزار شد. نفت با این تساوی چهار امتیازی شد و در رده‌ی هفتم جای گرفت و نساجی هم همچنان در حسرت برد باقی‌ماند. نساجی که همواره مدعی ثابت صعود به لیگ برتر حساب می‌شود، هنوز انتظار هواداران خود را برآورده نکرده و در بازی هفته‌ی آینده تمام تلاش خود را می‌کند اولین برد را سرانجام به هواداران پرشورش هدیه دهد.
 
شهرداری اردبیل 3  - 0 گیتی پسند اصفهان
توپ پر شهرداری
با توجه به ثابت باقی‌ماندن کادر مربیان فصل قبل شهرداری این تیم هم به عنوان یکی از مدعیان از آن نام برده‌ می‌شود. شهرداری هفته‌ی قبل هم میزبان بود و در شهر خود یک برد را برای اردبیلی‌ها به ارمغان آورد و در این هفته موفق شد یکی از تیم‌های متمول لیگ امسال را با سه گل درهم بکوبد. گیتی‌پسند اگر فکری به حال خود نکند امسال هم همانند فصل قبل در هفته‌های آخر باید برای فرار از سقوط تلاش کند. گیتی‌پسند از سه بازی خود تنها یک امتیاز کسب کرده‌است.
 
آلومینیوم هرمزگان 2 – 0 گل گهر سیرجان
گل‌گهر هم‌چنان گل‌نزن
جدال دو تیمی که هنوز برد نداشتند به سود میزبان به پایان رسید تا شاگردان قاسم شهبا همچنان در حسرت پیروزی بمانند. گل‌گهر تا پیش از این بازی نه گل خورده بود و نه گلی زده بود و حداقل نتیجه‌ی این بازی تعداد گل‌های خورده‌ی این تیم را از صفر خارج کرد. آلومینییوم اولین بازی خانگی خود را شکست خورده‌بود و سه امتیاز بازی امروز اولین امتیازات بازی‌های خانگی این تیم محسوب می‌شود.
 
خونه به خونه بابل 2 - 0 نفت مسجد سلیمان
تجربه‌ی لیگ برتر نفت به‌کار نیامد
نفت مسجد سلیمان بعد از دو تساوی پیاپی در این بازی مقابل تیم تازه‌ لیگ برتری ‌شده‌ی خونه‌به‌خونه شکست خورد. دو گل خونه‌خونه در دقایق ابتدایی و پایانی بازی به‌ثمر رسید. میثاقیان با تاخیری دو هفته‌ای، از این هفته استارت جدی خود را برای صعود زد. خونه‌به‌خونه هفته‌ی بعد دیداری حساس را با تیم همسایه‌ی خود یعنی نساجی دارد. نفت مسجد سلیمان هم هنوز نشانی از تیم لیگ برتری ندارد و گویا در این فصل عزمی جدی برای صعود در این تیم وجود ندارد.
 
مس کرمان 2 – 0 داماش گیلان
عدم تاثیر تماشاگر بر روی داماش
این بازی با حکم کمیته انضباطی بدون تماشاگر برگزار شده‌بود اما داماشی از این موقعیت هیچ استفاده‌ای نکردند و در جو معمولی ورزشگاه باهنر موفق نبودند امتیازی از کرمان خارج کنند. شاگردان وینگو بگوویچ که انتظار صعود از آن‌ها بالاست در دومین بازی خانگی خود دومین برد را هم کسب کردند و به آینده امیدوار هستند که بتوانند کار نیمه‌تمام فصل قبل خود را به پایان ببرند و بعد از دو سال وقفه استان کرمان را صاحب تیم لیگ برتری کنند.
 
پیکان تهران 3 - 0 ایرانجوان بوشهر
پیکان‌شهری‌ها فقط گل می‌بینند
پیکان در هفته‌ی اول هم موفق شده‌بود با سه گل در ورزشگاه خانگی خود، حریفش را شکست دهد و بعد از دو هفته مجددا این تیم با همین نتیجه میهمان خود را شکست داد. ایرانجوان یکی از ضعیف‌ترین تیم‌ها از لحاظ مالی است و از همین ابتدای لیگ در انتهای جدول جا خوش کرده‌است. مسئولات بوشهری دست نجنبانند، این تیم هم مانند شاهین بوشهر سقوطی خواهد شد.
 
آلومینیوم اراک 2 - 2  پارسه تهران
اوضاع نامناسب دفاعی پارسه
آلومینیوم تا قبل از این بازی هنوز هیچ گل خورده یا زده‌ای برایش ثبت نشده‌بود ولی در بازی این هفته چهار گل رد و بدل شد تا به نوعی جبران بازی‌های بدون گل آلومینیوم شده‌باشد. آلومینیوم هم یکی از تیم‌های پرخرج این فصل است که هنوز نتوانسته بردی در کارنامه داشته‌باشد و حاصل بازی‌های این تیم سه تساوی پیاپی است. پارسه در این بازی دو گل خورد تا در مجموع با شش گل خورده بدترین خط دفاعی لیگ را در اختیار داشته‌باشد. فرشاد پیوس اگر در هفته‌های آینده فکری به خط دفاع خود نکند، مطمئنا ضربه‌های زیادی خواهد خورد.
 
پاس همدان 1 - 1 فجر شهید سپاسی شیراز
پاس همچنان ناکام باقی ماند
پاس در دومین بازی خانگی هم مساوی کرد و با دو امتیاز یکی از قعرنشینان است. در بازی امروز تنها چند ثانیه به شکست باقی نمانده‌بود که این تیم موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. مطمئنا مهابادای تدابیر لازم را برای پاس می‌اندیشد اما در این بین صبوری هواداران همدانی هم کارگشا خواهد یود. فجر با بازیکنان سرباز خوبی که در اختیار دارد یک یا از امیدهای صعود است. این تیم در سه بازی خود یک برد و دو تساوی در کارنامه دارد و هم اکنون در رده‌ی ششم جدول به‌سر می‌برد.
 
کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-29 22:05:42
نظر دهید

۱ نظر
Gatab City
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۰۸
بابل قائم شهر،حمله به لیگ برتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر