فهرست
گزارش تمرین تیم ملی/ اتحاد دروازه‌بان‌ها
گزارش تمرین تیم ملی/ اتحاد دروازه‌بان‌ها

گزارش تمرین تیم ملی/ اتحاد دروازه‌بان‌ها

آی اسپورت- عصر امروز تمرین تیم ملی فوتبال در کمپ ‌های تیم ملی برگزار شد. تیم ملی پنج‌شنبه در ورزشگاه ازادی به مصاف گوآم می‌رود. مهم‌ترین نکات تمرین امروز ملی‌پوشان به صورت زیر است:

- بازیکنان تیم ملی یکدست آبی به تن داشتند و گلرها پیراهن سبز و کادر فنی با پیراهن‌های خاکستری تمرینات را زیر نظر داشتند ضمن اینکه قبل از آغاز رسمی تمرین صحبت‌های اختصاصی دژاگه و منتظری در نوع خود جالب توجه بود.
- بازیکنان ابتدا چند دوری را دور محوطه زمین دویده و سپس کارهای کششی و نرمش انجام دادند تا برای تمرین سخت امروز آماده شوند.
- برای دروازه‌بانان امروز تمرینات متنوعی در نظر گرفته شده بود که از جمله کار با مینی‌بال، شیرجه زدن با کش بود. نکته قابل توجه در این بخش زمانی بود که دن گاسپار مربی دروازه‌بانان تیم ملی با یک راکت تنیس به توپ‌های تنیس ضربه می‌زد تا دروازه‌بانان آن توپ‌ها را دفع کنند.
- در بخش دیگری از زمین بازیکنان در 4 گروه کار با توپ را آغاز کرده و ابتدا به آقا وسط و پاس‌کاری در محوطه‌های مربعی که با قیف از هم جدا شده بود زیر نظر کی‌روش ودستیارانش پرداختند. این بخش تمرینی در دو نوبت انجام شد و بازیکنان در فاصله‌های کوتاه مدت برای رفع خستگی و نوشیدن آب با دستور کی‌روش کار را متوقف می‌کردند.
- در این تمرین که دو تیم سفید و قرمز آن را برگزار می‌کردند بازیکنان به فوتبال مشغول شده اما نکته اصلی آن این بود که با حضور بازیکنانی مثل دژاگه، حسینی، طارمی، غفوری، حیدری، تیموریان و منتظری به نظر می‌رسید که کی‌روش تیم اصلی خود را برای بازی با گوام انتخاب کرده و به این ترتیب بیشتر بر روی تیم سفید متمرکز بود.
- بازیکنان به دو تیم قرمز و سفید تقسیم شده و در یک بخش کوچک از زمین چمن در بین دروازه‌های کوچک به بازی فوتبال مشغول شدند که در این بین باید سعی می‌کردند تا با کمترین ضربه توپ را به هم‌بازی‌های خود پاس بدهند.
- در پایان تمریناعضای تیم ملی با سرد کردن به کار خود پایان دادند. جالب اینکه دن گاسپار دو دروازه‌بان را به سمت خود فرا خوانده و با بالا بردن دست آنها به نشانه اتحاد کار را به پایان رساندند.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-29 23:42:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر