فهرست
کی‌روش: راه‌زن‌ها را کنار می‌زنم
کی‌روش: راه‌زن‌ها را کنار می‌زنم

کی‌روش: راه‌زن‌ها را کنار می‌زنم

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش پس از تمرین امروز در جمع خبرنگاران به صحبت پرداخت.


برای جام‌جهانی، حمایت می‌خواهیم
تمرین های خوبی را پشت سر می گذاریم و بازی بسیار مهمی را مقابل هند پیش رو داریم که باید حتما در این بازی پیروز شویم. جام جهانی یک تورنمنت بازی گونه نیست. جام جهانی مهم تر ازهر رویداد و مسابقه ای است، زیرا جام جهانی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تیم ملی فوتبال ایران هم اکنون در رتبه 41 رنکینگ فیفا قرار دارد و رفتارمان باید به گونه ای باشد که نشان دهنده نمودار جایگاه مان در این رنکینگ باشد. در مسیر جام جهانی باید تمام حمایت هایی که لازم است از تیم ملی صورت گیرد. حمایت هایی که از جنس عشق و با محبت صورت گیرد و در مسیر صعود به جام جهانی به ما کمک کند چرا که ما در مهم ترین مسیر ممکن قرار داریم.


تبلیغات کافی است؛ عمل کنید
 باید احترام بیشتری به فوتبال گذاشت و اگر خود فوتبالی ها این احترام را ایجاد نکنند درها برای شروع بی احترامی باز خواهد شد. اگر می خواهید صلاحیت احترام را کسب کنید، باید سخت کار و تلاش کنید و خود را درون زمین بازی به اثبات برسانید. سرمنشا احترام اعتباری است که درون زمین برای خود ایجاد می کنید و برای آن می جنگید. ولی عده ای هستند که خود را درگیر کارهای تبلیغی کرده و فقط در رسانه ها فعالیت می کنند. با این حرکات تبلیغاتی شاید بتوان گاهی موفق شد و گاهی هم این اتفاق نخواهد افتاد و ناموفق بود، اما اگر اعتبار را به دست آورید مستحق احترام خواهید بود. باید افراد قدرتمند از تیم ملی فوتبال حمایت کنند. هرچند ما به نوعی نسبت به بعضی صحبت ها واکسینه هستیم بالاخص که متوجه شده ایم در درون کاروان ما نیز رخنه کرده اند و سعی داشته اند تا ما را از مسیر خود منحرف کنند و ما را از بین ببرند، اما آمادگی کامل داریم.


به سربازها نیاز دارم
 موضوع مشکل سربازها نه تنها در حال حاضر بلکه زمان طولانی است که به کل کشور لطمه می زند. نه تنها ما بلکه هواداران هم نمی دانیم چرا نمی توانیم به راهکاری برسیم که ضامن منافع تیم ملی باشد. در آخر من این ایده ساده را دارم که بگویم ما همانند کاروانی هستیم که در مسیر کویر حرکت می کند و به مسیر خود در راه جام جهانی ادامه می دهد. ما با مشکلاتی مواجه هستیم که با آن ها دست و پنجه نرم می کنیم. اما افرادی هستند که می خواهند راهزن گونه به تیم ملی لطمه بزنند و جلوی کاروان ما را بگیرند. باید دید و نگرش نسبت به تیم ملی متفاوت باشد. ما یک پروژه بزرگ را پیش رو داریم و باید قوی ترین افراد برای رسیدن به این هدف دست به دست هم بدهند و به تیم ملی کمک کنند. این شرایطی است که در حال حاضر با آن مواجهیم و شرایطی نیست که مد نظر ما باشد.جلسه خیلی خوبی با قالیباف داشتم که شخصا برگزار شد و مراتب تقدیر خود را به حضور وی رساندم.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-08-29 23:54:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر