فهرست

حسین فرکی : نیازی به ضربه پنالتی نبود / باید این توپها را گل کنیم

آی‌اسپورت‌ ـ حسین فرکی سرمربی فولاد خوزستان پس از برتری تیمش مقابل نماینده عربستان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و با صبر و حوصله به همه سوالات پاسخ داد. فرکی از این برد خوشحال بود از بازیکنان تیمش بابت هدر دادن فرصت‌های عالی گل به نرمی انتقاد کرد. به عقیده فرکی فولاد باید بدون استفاده از ضربات پنالتی بازی را می‌‌برد. کنفرانس مطبوعاتی سرمربی فولاد را بخوانید.

پیروزی مقابل الفاتح ؟

به همه مردم ایران و خوزستان و هواداران تیم فولاد بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. ما خودمان را برای کسب هر سه امتیاز بازی آماده کرده بودیم و به هدف خود رسیدیم و مردم را خوشحال کردیم ولی فکر می‌کنم می‌توانستیم راحت‌تر و با گل‌های بیشتری پیروزی میدان باشیم نه با یک ضربه پنالتی.

احتمال تساوی در دقایق آخر؟

بازی را خوب آغاز کردیم ولی در ادامه نتوانستیم تا پایان نیمه اول به گل دست یابیم. در این نیمه، شش موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم که این موضوع باعث وارد آمدن استرس به بازیکنان فولاد شد.

بازی در نیمه دوم پایاپای آغاز شد که در نهایت به یک ضربه پنالتی رسیدیم و از حریف جلو افتادیم. بعد از این پنالتی، می‌توانستیم بر تعداد گل‌هایمان اضافه کنیم ولی متاسفانه بازیکنان فولاد دقت لازم را نداشتند و این امر تا آنجا پیش رفت که در انتهای بازی بازیکنان حریف صاحب موقعیت‌های خوب گلزنی شدند.

موقعیت های بی شمار هدررفته ؟

عدم استفاده خوب از فرصت‌های به کم تجربگی بازیکنان ما بر می‌گردد که در چنین میدان‌هایی تجربه کافی را نداشتند. بازیکنان ما باید تمرین بازی‌های آسیایی را داشته باشند تا این‌چنین فرصت‌های خوبی گلزنی را از دست ندهند. البته ما چهار بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و در این بازی مجبور شدیم به سایر بازیکنان فرصت بدهیم که آنها هم بازی خوبی از خود نشان دادند.

بازیکنان مصدوم فولاد ؟

آرش افشین قطعا به بازی با بنیادکار نمی‌رسد ولی شرایط مهدی بدرلو مناسب است زیرا این بازیکن آسیب دیده نبود و فقط کسالت داشت. پریرا مهاجم برزیلی خودمان را برای شش بازی مهم سال جدید نیاز داریم به همین دلیل از وی در بازی بعدی استفاده نمی‌کنیم. البته شرایط بدنی حسن جعفری برای حضور در بازی آینده به نظر پزشکان تیم بستگی دارد.

     
آی اسپورت
2014-03-11 19:22:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر