فهرست
گزارش ویژه: کامل‌ترین روایت از درگیری در رختکن ستارگان ایران
گزارش ویژه: کامل‌ترین روایت از درگیری در رختکن ستارگان ایران

گزارش ویژه: کامل‌ترین روایت از درگیری در رختکن ستارگان ایران

آی اسپورت - شایعه درگیری خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی تمامی اخبار و رویدادهای مربوط به بازی ستاره‌ها را تحت الشعاع قرار داده و درباره اتفاقی که انگار در رختکن ستاره‌ها رخ داده، هزار جور حرف و حدیث به گوش می‌رسد. نزدیک‌ترین روایت به واقعیت (با توجه به تعداد کسانی که این روایت را تأیید کرده‌اند) این است که خداداد به فرهاد گفته عشق عکسی و وقتی 3- هیچ عقب هستیم قیچی می‌زنی که مجیدی از این حرف عزیزی دلخور شده و بین دو نیمه کیف خود را برداشته و رفته است. البته فرهاد در رختکن به علی پروین گفته پایم درد می‌کند، پرواز دارم و باید بروم.او قبل از همه این‌ها ، وقتی داشت به رختکن می‌آمد ، پیراهنش را هم به یک هوادار بخشید تا هواداران بدانند او برای شروع نیمه دوم در زمین نیست.
ماجرا اما خشمی از قبل بوده. مجیدی خودش می‌دانسته یک نیمه بیشتر در کنار این‌ها تاب نمی‌آورد. او که هیچ وقت در زمان اوج فوتبالش هم با بچه‌های 98 وصله‌ای جور نشد. بازی استرالیا را به بهانه امتحانات دیپلم نرفت ، بعد از آن هم یا به اردو دعوت نشد یا هر بار رفت به اردو به بهانه‌ای اردو را ترک کرد و گفتند قهر کرده است. اینکه بین‌شان چه می‌گذشته را فقط خودشان می‌دانند. پس عجیب نبود که برای آمدن به یک بازی خیریه ، کلی شرط داشته باشد. او که می‌دانست چه فضایی در انتظارش است ، از قبل شروع کرده بود به بهانه تراشی. نبودن علی دایی باعث می شد نازش را بکشند تا دو قطبی قرمز و آبی ایجاد شود و جماعتی به ورزشگاه بیایند. پس حرف‌هایش را گفته بود. از شماره 7 که باید به تن کند و اینکه باید نیمه اول در زمین باشد چون قرار رفتن دارد و دیرش می‌شود.
اتفاقات همان طور که خودش پیش بینی می‌کرد پیش رفت. جماعت توی رختکن از او شاکی بودند. شاکی از اینکه چرا وقتی نامجو است ، باید او بگوید شماره 7 می‌پوشد. درحالی که برایش پیراهن شماره 15 را آماده کرده بودند و این شماره را چون او نپوشید داده بودند به یکی از هنرمندان تیم ، علیرضا سلیمانی. او که بچه‌های تیم« جانی دپ » صدایش می‌کردند ، پشت پیراهنش نوشته شده بود فرهاد مجیدی و خودش می گفت:«من که علیرضا سلیمانی هستم ، چطور شدم فرهاد مجیدی؟!»
فرهاد شماره 7 پوشید تا استیلی هم جای 9 ،شماره 7 بپوشد و منصوریان هم شماره 7 به تن داشته باشد. البته نامجو هم که از اول قرار بود 7 بپوشد ، شماره اش را پوشید و برایش هم فرقی نداشت اگر می گفتند 777 بپوش. فرهاد که فقط یک ساعت قبل از بازی به اردو رفته بود و فیکس بازی کرد ، وقتی در نیه اول به خداداد پاس نداد ، شاید انتظار اتفاقات توی رختکن را داشت. جایی که صدای خداداد بالا رفت و از حاضرین در رختکن تنها مایلی کهن به او معترض شد. حاجی مایلی گفت:«خداداد زشت است ، حرمت نگه دارید.» اما بغض ستاره مشهدی ترکیده بود و فریادش قطع نمی شد.او حتی با حرف های پروین هم آرام نشد تا فرهاد ساکش را بردارد و برود.با رفتن او کسی ناراحت نشد اما پروین گفت:« هیچ‌کس درباره اتفاقات رختکن حرفی نزند.زشت است که بگویند 20 دقیقه نتوانستید همدیگر را تحمل کنید.» اما هنوز سوت پایان زده نشده ، این خبر همه جا پیچیده بود و همه می دانستند در رختکن چه گذشته. 

کد خبر:9402
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-08-30 13:57:42
نظر دهید

۱۰ نظر
-
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۰۶
اسطوره قلابی آبی ها
-
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۲۳
اینقدر چرت و پرت ننویسید
نساجی چی
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۲۵
جز تاسف چیزی میشه گفت؟بازی حتی دوستانه هم نبود بلکه خیریه بود.اونوقت.......
علیرضا
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۳۶
واقعا این مجیدی خیلی بچه است سرشاره از عقده های حقارت وخودبزرگ بینی!! مثلا اگه به جای 7، 15 میپوشید چی میشد!؟؟ اصلا چرا این بدون تمرین اومد و فیکس شد؟ کجای این بابا ستاره است؟؟ تعداد بازی های ملیش؟؟ تعداد کل ملی؟ بازیکن سال ایران یا آسیا شده تو عمرش؟؟ باشگاههای بزرگی بازی کرده؟؟ واقعا چرا؟؟ آقای پروین جواب بده!!!!
دو کلمه حرف حساب
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۳۸
فرهاد هنوز نفهمیده محبوبیت رو اینطور بدست نمیارن! فیگو بعد از بازی گفت وقتی شماره 8 تعویض شد فهمیدم چقدر محبوبه و بعد از بازی پیراهنم رو باهاش عوض کردم. علی کریمی هیچ وقت حاضر نشد برای محبوب شدن خودش نباشه!!!
-
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۰۲
علیرضا دهنتو ببند, عقده و حقارت رو تو و امثال تو دارین چون تیمتون حقیرترین تیم ایرانه و تو اسیا همیشه مایه ی سرافکندگی ایران بوده
-
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۱۱
چرت و پرت نگین, فیگو گفته !!!! زرشک, هنوز نفهمیدی این مزخرفاتو خبرنگارا ازخودشون درمیارن
سرور لنگ
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۱۷
Peji joonam bessoooozzz⁴⁴⁴⁴ be tavan 4
سید
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
این 50سالشم بشه بازم بچه سوسوله، حیفه اسطوره هایی مثل منصوریان و زرینچه نیست که اینو میذارین کنارشون استقلالیا؟؟؟؟
-
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۴۴
الفرهاد خخخخ666666
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر