فهرست
ستون طنزیم: امضای توافق‌نامه غیر هسته‌ای
ستون طنزیم: امضای توافق‌نامه غیر هسته‌ای

ستون طنزیم: امضای توافق‌نامه غیر هسته‌ای

انتقاد سخنگوی دولت از اقدام مجلس! امیر قلعه‌نویی بعد از امضای این قرارداد تاکید کرد: به مجلس می‌روم تا جلوی این توافق را بگیرم! سخنگوی دولت هم از دعوت مجلس از قلعه‌نویی انتقاد کرد! همه گزینه‌ها روی میز است! محمود گودرزی وزیر ورزش بعد از امضا شدن این قرارداد تاکید کرد: هنوز همه گزینه‌ها روی میز است! وی توضیح بیشتری نداد! خودجنبانی یک روزنامه محفلی بعد از امضای این تفاهمنامه اعضای تحریریه روزنامه کی‌روش ورزشی روی میز رفته و به خودجنبانی پرداختند! عادل هنوز خبر ندارد! دوستان و نزدیکان عادل فردوسی پور مانده‌اند خبر را چطوری به او برسانند که ذوق مرگ نشود! قرارداد من صلح آمیز است کارلوس کی‌روش بعد از امضای قرارداد تاکید کرد: به دنیا نشان دادم که می‌توانم به صورت صلح آمیز به قرارداد خود ادامه دهم! بی خبری ظریف یا حسادت او؟ جواد ظریف در فیس‌بوکش با گذاشتن شعری از سوزنی سمرقندی و انوری ابیوردی هیچ واکنشی به این قرارداد سه جانبه نشان نداد! کنایه آقای رییس جمهور به عربستان رییس جمهوری بعد از امضای این قرارداد تاکید کرد: همه باید به سمت اقتصاد بدون نفت و درآمد مالیاتی پایدار برویم و کشورهای همسایه را بمباران نکنیم!

کارلوس فکت شیت منتشر کرد/اختلاف معنادار وزارت ورزش با فدراسیون فوتبال انتشار فکت شیت کارلوس کی‌روش توسط سایت کارلوس آنلاین و ایجاد دعوا بین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال. در فکت شیت کارلوس آمده که پول قلیان کارلوس با وزارت ورزش است در حالی که نماینده وزارت ورزش تاکید می‌کند که این قضیه بر عهده فدراسیون فوتبال است. از طرفی فدراسیون هم تاکید کرده که اگر کارلوس قلیان می‌خواهد باید در منزل خودش و با پول خودش، خودش را چاق کند و فدراسیون پول دود و دم به کسی نمی‌دهد مگر اینکه مجبور باشد! دست آخر توافق شد قلیان آقای بهروان تا پایان مدت حضور کارلوس در ایران به امانت دست او باشد به شرط اینکه پول توتونش پای خودش باشد!
سخاوت آقای وزیر
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی از این پس اجازه دارد روزی دو فنجان قهوه بیشتر از قبل بخورد. این امتیاز ویژه هدیه مخصوص وزیر ورزش به کارلوس است.
دعوای کارلوس با نمایندگان کنگره سر واژه درصد! نمایندگان کنگره آمریکا با صدور بیانیه‌ای تاکید کردند در تلاشند تا با ارائه لایحه‌ای به کنگره این اختیار را داشته باشند که ترکیب اصلی تیم ملی را مستقیما از کی‌روش طلب کنند! در این بیانیه آمده: ما خطر یک تیم ملی غنی شده و یک کارلوس کی‌روش بیست درصدی را نمی‌پذیریم. در همین رابطه یکی از نمایندگان کارلوس کی‌روش تاکید کرد: کارلوس بیست درصدی نیست و طبق عرف 10 درصد می‌گیرد و بیانیه نمایندگان کنگره اعتباری ندارد!
خشم حاجی پلنگ! محمد مایلی‌کهن فیلسوف، شاعر، زندانی، عارف و دست آخر اگر وقتی هم برایش ماند پیشکسوت فوتبال تهدید کرد: اگر تا آخر هفته قرارداد او به‌عنوان مدیر فنی تیم ملی المپیک امضا نشود قاطی می‌کند و تمام امضاکنندگان بیانیه دو به اضافه یک با کی‌روش را خواهد شست! در پاسخ به این تهدید ورود هرگونه وسایل شوینده به وزارت ورزش ممنوع شد و کارمندان را دم در می‌گردند!
ابراز شادی مردم بعد از سخنان خادم خادم نماینده تام‌الاختیار وزارت ورزش در امر نابود کردن تیم‌های ریشه‌دار و مردمی تاکید کرد: در امضای قرارداد سه جانبه با کی‌روش نقشی نداشته! بعد از این اعلام موجی از شادمانی تهران را فرا گرفت و مردم با خوشحالی به خیابان‌ها ریختند و صعود به جام جهانی بعدی را از همین الان جشن گرفتند!
مصاحبه عجیب برانکو برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق تیم ملی در مصاحبه‌ای تاکید کرد: الهی کارلوس کی‌روش کوفتش شود! نامبرده توضیح دیگری نداد!
اولین جلسه هم اندیشی دلواپسان نخستین جلسه دلواپسان توافق سه به اضافه یک در محل تمرینات استقلال برگزار خواهد شد! در این جلسه همچنین شعارهایی علیه بهرام افشارزاده و کارلوس کی‌روش قرائت می‌گردد که همزبانی حضار به زبان خوش، مورد تقدیر قرار خواهد گرفت! قرار شده حمید درخشان و امیر قلعه‌نویی در نخستین اقدام نشستی شبانه با یکدیگر برگزار کنند تا به بررسی ابعاد این قرارداد و راه‌های لغو آن بپردازند! خداداد عزیزی هنوز در مورد این تفاهم سه جانبه صحبتی انجام نداده است!
بی اطلاعی از اسدی اسدی دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال که دیروز هم برایش نوشته بودیم مدتی است از برق بیرون کشیده شده و از چیزی خبر ندارد هنوز در مورد تفاهم وزارت ورزش و فدراسیون و همچنین کنایه آشکار نماینده وزارت ورزش به او حرفی نزده. اگر زد خبرتان می‌کنم! نتیجه اخلاقی: یه تفاهم سه جانبه بهتر از سه تا تفاهم یه جانبه اس!


هومن جعفری/ایران ورزشی
کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-30 14:57:59
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
باحال بود
نساجی چی
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۲۲
عالییییی بود
-
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۴۱
good
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر