فهرست
پاسخی برای ادگار داویدز/ این شکم گنده ها هم مربی‌اند!
پاسخی برای ادگار داویدز/ این شکم گنده ها هم مربی‌اند!

پاسخی برای ادگار داویدز/ این شکم گنده ها هم مربی‌اند!

آی اسپورت- دو روز بعد از ترک ایران توسط تیم ستارگان جهان، رسانه های ایرانی هنوز هم دارند گفتگوی اختصاصی از آن ها رو می کنند. گفتگوهایی که معلوم نیست در چه زمانی انجام شده و این ستاره ها با توجه به فرصت کم حضور در ایران، چطور در آن ها شرکت کرده اند. در یکی از همین گفتگوها، ادگار داویدز به شکلی عجیب به بازیکنان تیم ستاره های ایران تاخته و تاکید کرده که:«این شکم گنده ها مربی اند؟». او همچنین در گزاره باورناپذیر دیگری دست روی این نکته گذاشته که در اروپا شرایط فیزیکی مناسب، شرط اول مربی بودن است. جالب اینکه در این گزارش/ گفتگو، چهره ای مثل یحیی گل محمدی به عنوان یک فرد چاق معرفی شده و به مربیان ایران درباره لاغری نهیب زده شده است. اما آیا واقعا حق با داویدز است و فوتبال اروپا مربی شکم گنده ندارد؟


ظاهرا ادگار داویدز از پشت عینک معروف، فرصتی نداشته تا تحولات این سال های فوتبال در جهان را دنبال کند. او لابد نمی داند سم آلردایس با اضافه وزنی قابل توجه، یکی از تثبیت شده ترین مربیان فوتبال جزیره است. حتی بیلسا نیز به عنوان یکی از بهترین مربیان جهان، در دسته شکم گنده ها قرار دارد و این موضوع برای رافا بنیتز، سرمربی این روزهای کهکشانی های مادرید نیز صدق می کند. داویدز، درباره ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم قهرمان جهان چه تصوری دارد؟ البته که توی اروپا، شکم گنده ها هم مربی اند و شرایط وزنی دلیل پس زدن یک سرمربی نخواهد بود.

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-30 15:03:51
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۲۵
عشق است بیلسا و دل بوسکه،اصن تپل ها دوس داشتنی ترند
محمد حسنی
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۰۴
با یلام
واقعا متوجه منظوز داویدز نشدی. چرا برای اینکه یه مطلب بنویسید با آبروی سایتتان بازی می کنید. دیگه عشق فوتبال که چه عرض کنم ، هر بچه ایی که فوتبال نگاه می کنه می دونه تو اروپا مربی چاق وجود داره . اما منظور داویدز درصد زیاد مربیان چاق در این سن بوده است. با کمال احترام خواهش می کنم سطح فکری و معلوملت عمومی خوانندگانتان را به سخره نگیرید لطفا. آخه این گفتن داره!
متشکرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر