فهرست
37 هزار و 391 نفر برد فولاد را دیدند
37 هزار و 391 نفر برد فولاد را دیدند

37 هزار و 391 نفر برد فولاد را دیدند

ای اسپورت - فولاد ایران در دیدار مقابل الفاتح عربستان سعودی در هفته دوم لیگ فوتبال قهرمانان باشگاه های آسیا با یک گل به برتری رسید.خاشیه های این بازی جذاب را بخوانید:

*در دقیقه 58 داور ژاپنی بازی به حسین المقهوی بازیکن تیم الفتح عربستان به علت تمارض و توقف بازی کارت زرد نشان داد که این امر با استقبال هواداران فولاد مواجه شد.

*در حالیکه در نشست خبری پیش از بازی حسین المقهوی به عنوان کاپیتان تیم الفتح در برابر فولاد خوزستان معرفی شد، در این بازی بازیکن شماره 7 یعنی حمدان الحمدان بازوبند را به دست بسته بود.

*تیم عربستان که روز دوشنبه با یک پروزار اختصاصی به اهواز آمده بود، امشب بعد از پایان بازی با یک چارتر فوکر 100 به کشورش بازگشت.

*انفجار ترقه‌ای با صدای نسبتا قوی از سوی هواداران خوزستان، ضمن اینکه با تذکر جدی نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا مواجه شد؛ میزبانی فولاد برای بازی آینده را نیز با خطر مواجه کرد.

*در حالیکه همه حملات فولاد تا دقیقه 66 بازی با شکست مواجه می‌شد و توپ‌های بازیکنان اهوازی راهی به دروازه حریف پیدا نمی‌کرد؛ یکی از بازیکنان عربستانی به داد تیم فولاد رسید و با خطای هند در محوطه جریمه تیمش، یک پنالتی به فولاد خوزستان هدیه داد. این پنالتی را بختیار رحمانی وارد دروازه تیم الفتح عربستان کرد.

*تعداد هوادارانی که در این بازی بلیت خریداری کرده بودند طبق اعلام گزارشگر ورزشگاه 37 هزار و 391 نفر بودند که البته تعداد قابل توجهی از هوادارن بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند.

     
آی اسپورت
2014-03-11 19:50:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر