فهرست
نکته روز: خانزاده؛ قربانیِ ناکامی فولاد
نکته روز: خانزاده؛ قربانیِ ناکامی فولاد

نکته روز: خانزاده؛ قربانیِ ناکامی فولاد

آی اسپورت- توی تابستان آرام و کم اتفاق فولادی ها که با خرید بازیکنان نه چندان آماده و هیجان انگیز همراه بود، محمدرضا خانزاده نیز از پرسپولیس به جمع بچه های اسکوچیچ منتقل شد. فوتبالیستی که در جناح راست خط دفاعی قرمزها، هواداران این باشگاه را کلافه کرده بود، بعد از درگیری با یک هوادار در قطر، دیگر جایی در پرسپولیس نداشت و در حالی فولادی شد، که هنوز اطلاع درستی از زمان محرومیت‌اش وجود نداشت. همان روزها، دراگان اسکوچیچ توی یکی از پست های اینستاگرامی، تاکید کرد که خانواده فولاد به خانزاده برای بازگشت کمک می کنند. خانواده ای که حالا با این بازیکن جوان، مثل یک کودک سرراهی برخورد کرده اند!


محرومیت محمدرضا، در پایان هفته پنجم لیگ برتر هم تمام نشده و به همین بهانه، فولاد قصد دارد قرارداد این بازیکن را فسخ کند. تصمیمی که شاید مدنظر اسکوچیچ نباشد اما از سوی مدیران باشگاه و هوادارانی که معتقدند خانزاده جای استعدادهای خوزستانی را گرفته، حمایت می شود. آن ها در حالی می خواهند قید این بازیکن را بزنند که او حتی یک بازی برای فولاد انجام نداده و در این تیم مورد آزمایش قرار نگرفته است. آن ها با همان ذهنیت حضور در پرسپولیس درباره بازیکنی تصمیم می گیرند که در آن باشگاه در پست غیرتخصصی بازی می کرده و اساسا یک دفاعی میانی به شمار می رود.


شاید اگر فولاد در پنج بازی گذشته به یک پیروزی دست پیدا کرده بود و از بحران فاصله داشت، حالا صحبت از کنار گذاشته شدن خانزاده به میان نمی آمد.این بازیکن سابقا ملی پوش، قربانی نتیجه نگرفتن فولاد شده و پس لرزه های اختلاف نظر در این باشگاه شده است. 

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-08-30 16:26:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر