فهرست
مقصد‌های احتمالی حاج صفی در آلمان: بوخوم یا فرانکفورت؟
مقصد‌های احتمالی حاج صفی در آلمان: بوخوم یا فرانکفورت؟

مقصد‌های احتمالی حاج صفی در آلمان: بوخوم یا فرانکفورت؟

آی اسپورت-در حالی که بسیاری سعی دارند نام تیم احسان حاج صفی را مرموز جلوه دهند یا از بیان آن خودداری کنند،‌ نام احسان در لیست تیم جدیدش یعنی اف. اس. وی فرانکفورت دیده می شود و به احتمال زیاد با پیراهن این تیم این فصل را به اتمام خواهد رساند.


این تیم در سال 1899تاسیس شده و با 116 سال قدمت از تیم‌های ریشه دار به حساب می‌آید. رییس باشگاه خولیوس روزنتال نام دارد و مربیگری این تیم بر عهده توماس اورال است .رنگ لباس اصلی این تیم آبی و لباس دوم آن‌ها سفید رنگ می‌باشد. تیم فرانکفورتی در حال حاضر با دو شکست،‌ یک برد و یک پیروزی در رده نهم بوندس لیگا 2 ایستاده است.
ولکس بانک اشتادیون نام ورزشگاه تیم احتمالا جدید احسان حاج صفی:
  در حال حاضر بوخوم با 11 امتیاز صدرنشین بوندس لیگادو است و سن پائولی 10 امتیازی روی پله دوم قرار دارد. FSV فرانکفورت هم با 4 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد. فرانکفورتی‌ها هفته اول لیگ در خانه به لایپزیک یک-صفر باختند اما در ایستگاه دوم آرمنیا بیلفلد را درخانه‌اش با تساوی بدون گل متوقف کردند.
آن‌ها هرچند که در دیدار سوم (2-یک) مغلوب میزبان‌شان کارلسروهه شدند اما همین چند روز قبل گروتر فورت را 2 بر صفر شکست دادند تا شرایط‌شان بهتر شود.
این سه نفر رقبای حاج‌صفی هستند:
در بازی‌های یاد شده سه بازیکن شانس بیشتری را برای بازی در پست‌های هافبک و مدافع چپ فرانکفورت FSV داشتند. نفراتی که می‌توانند رقبای احتمالی احسان حاج صفی برای حضور در ترکیب اصلی تیم باشند.
دنیس اپستین: این هافبک آلمانی 29 ساله توانایی شوتزنی با هر دو پا را دارد. این بازیکن در فصل 2013-2012 لیگ اروپا با پیراهن آترومیتوس یونان برابر نیوکاسل به میدان آمد و گل تساوی تیمش را هم برابر رقیب سرشناس به ثمر رساند.
دنیس بیشتر دفاع چپ فرانکفورت است تا هافبک یا گوش چپ. این فصل در 3 دیدار شانس بازی به اپستین رسیده در حالی که 238 دقیقه وارد زمین شده است.
تیم گولی: سال قبل به فرانکفورت آمد. بازیکن سابق فورتونادوسلدورف در فصل جاری 4 بازی انجام داده و ییک گل در ایستگاه چهارم وارد دروازه گروتر فورت کرده‌است. گولی بشتر هافبک است تا مدافع و این سبب می‌شود در فاز هجومی بیشتر شرکت داشته باشد.
الکساندر بیتروف: راست پا است اما در جناح چپ هم توانایی بازی دارد. فصل پیش 32 بار وارد ترکیب اصلی فرانکفورت شد. الکساندر که شباهت هایی هم از نظر ظاهری با مارکو فان باستن افسانه ای دارد، طی سال‌های 2008 تا 2014 عنصر انرژی کوتبوس بوده است، در سه بازی اول فصل مقابل لایپزیک، آرمنیا بیلفلد و کارلسروهه مدافع چپ بود.
     
آی اسپورت
2015-08-30 17:20:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر